• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварські старшокласники знову зможуть провести канікули в Англії

Фото з сайту livoberezhna.org
Вересень23/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Конкурс з англійськоїБлагодійний фонд розвитку громад “Лівобережна Київщина” оголосив про проведення щорічного конкурсу з англійської мови “Brovary Challenge” для учнів 9-10 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м.Бровари та Броварського району. Змагання зі знання іноземної мови відбудуться під час осінніх канікул – 1 листопада.

Як зазначається на сайті фонду, взяти участь у конкурсі можуть учні 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Бровари та Броварського району, які не мають спеціалізації з англійської мови та не є переможцями міжнародних програм та конкурсів і не перебували на навчанні в США та Великобританії протягом останніх 3-х років і які зареєструвалися для участі у даному конкурсі.

Реєстрація учасників конкурсі триває з 20 вересня 2013 року по 20 жовтня 2013 року на офіційному сайті конкурсу – www.livoberezhna.org. Також на сайті можна ознайомитися з правилами та умовами конкусру, а також знайти інформацію про точний час та місце проведення конкурсу.

Переможців цьогорічних змагань благодійний фонд розвитку громад “Лівобережна Київщина” обіцяє нагородити двотижневою поїздкою до Англії під час літніх канікул 2013-2014 навчального року. Найкращі знавці іноземної мови навчатимуться у міжнародній школі та проживатимуть в англійських сім’ях. Вчителі, які підготували переможців, також будуть відзначені керівництвом Фонду.

Нагадаємо, у минулому році броварська влада активно перешкоджала проведенню цього конкурсу з англійської мови, але конкурс все одно відбувся. Переможцями стали троє учнів: Надія Лазюта з с. Велика Димерка, Юлія Морозова та Вікторія Оникієнко з м. Бровари.

Учасники Brovary Challenge-2012 (фото livoberezhna.org)
Учасники Brovary Challenge-2012 (фото livoberezhna.org)