• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

У Броварах традиційно визначать найохайнішу багатоповерхівку, приватний будинок та підприємство

Травень07/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"


IMAG1504Броварська міська рада знову оголосила конкурс на найкращий будинок та благоустрій території. Участь у “змаганні чистоти” можуть брати всі мешканці міста, в тому числі запрошуються ОСББ, ЖБК, будинкові, вуличні комітети, інші об’єднання громадян, керівники підприємств, організацій, установ, власники підприємств малого та середнього бізнесу. Про це йдеться в оголошенні на офіційному сайті Броварської міської ради.

Номінації конкурсу:

– кращий будинок комунальної власності міста;
– кращий будинок колективної власності (ОСББ, ЖБК);
– кращий приватний будинок;
– кращий благоустрій території суб’єкта малого підприємництва;
– краща територія, прилегла до підприємства.

Висувати претендентів на участь у конкурсі (будинки, території, які відповідають умовам конкурсу) має право кожен мешканець міста Бровари, а також будинкові, вуличні комітети, ОСББ, ЖБК та інші об’єднання громадян, керівники підприємств, організацій, установ, власники підприємств малого та середнього бізнесу;.

Заявки на участь у конкурсі подаються до 1 червня на ім’я голови міської конкурсної комісії.

Заявка подається в письмовій формі довільного змісту із зазначенням:

– юридичної адреси об’єкта, що висувається на участь у конкурсі;
– прізвища, ім’я, по батькові заявника;
– назви номінації;
– контактних телефонів.

До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії (фотопапері, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку, під’їздів та території навколо нього. За необхідності – іншу інформацію.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 4-61-28 (спеціальний відділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном  міста).

З якою метою було започатковано конкурс та за якими критеріями оцінюють його учасників, можна прочитати у публікації “Маєш право знати” за цим посиланням.