• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Проекти Громадського бюджету оприлюднили на сайті Броварської міськради

Червень24/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї п’ятниці на офіційному веб-порталі Броварської міської ради з’явилися усі 26 проектів, які були подані на громадський бюджет участі 2017 року. Серед них: 20 пропозицій, які пройшли відбір, і ще 6, які з тих чи інших причин були відхилені та участі у конкурсі не братимуть. Голосування за проекти має розпочатися не раніше як за тиждень, а триватиме – 15 робочих днів.

Нагадаємо, у вівторок відбулось засідання відповідальної координаційної ради, яка остаточно проголосувала за участь чи неучасть поданих проектів. Зелене світло дали 20 пропозиціям, а саме:

Тексти та матеріали 6 проектів, які не пройшли відбір координаційної ради і за які громадяни не зможуть голосувати, також оприлюднили на сайті Броварської міської ради. Нагадаємо, відповідно до затвердженого міськрадою положення, коордрада перевіряє повноту і правильність заповнення бланку-заявки проектної пропозиції, відповідність загальним критеріям тощо. Заявки-порушниці не допускаються до участі в конкурсі.

Згідно з документом, після проведення аналізу всіх проектів колегіальний орган оприлюднює на сайті Броварської міської ради пропозиції, які були допущені до участі в голосуванні. Також – відхилені проекти та відповідні висновки профільних виконавчих органів і координаційної ради.

Визначення переможців, проекти яких отримають фінансування та реалізацію цього року, здійснюється шляхом голосування членами територіальної громади міста, які мають реєстрацію місця проживання або перебування в офіційних документах «місто Бровари».

Кожен житель міста зможе віддати по одному голосу за малий (до 500 тис. грн.) та великий (понад 500 тис. грн.) проекти. Волевиявлення має тривати протягом 15 робочих днів і не раніше 5 робочих днів після оприлюднення допущених для участі проектів.

Проголосувати можна буде шляхом заповнення електронної версії анкети для голосування або після авторизації через систему BankID. Також – у Центрі надання адміністративних послуг міста Броварів шляхом заповнення друкованої версії анкети. Там само можна буде ознайомитися з переліком проектних пропозицій, що беруть участь у голосуванні.

Читайте також: “Громадський бюджет Броварів: серед 26 заявок – 11 дитячих та спортивних майданчиків”