• Сьогодні: Середа, 22 Березня, 2023

Електронні петиції: боротьба опозицій – не пройшли обидва рішення

Листопад04/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сприяти співпраці громадян із владою міста покликаний сервіс електронних петицій, який планували запустити на сайті Броварської міської ради. На вчорашню чергову 20-ту сесію міськради винесли аж два проекти рішення по впровадженню петицій: від депутата Андрія Лопатюка та депутата Олега Берестового. Проте обидва проекти депутати Броварської міської ради не підтримали: голосування було майже дзеркальним.

Проект рішення від депутата Лопатюка, який голосували першим, не був прийнятий. Депутат не зміг запропонувати та привести аргументи щодо правок в свій проект. Результати: “за” – 12 (мер, фракція Єдність, УКРОП, РПЛ), “проти” – 4 (фракція ДемАльянс, депутат Батюк (БПП) та депутат Мутило), “утрималися” – 11 (фракція Самопоміч та БПП).

0108

Так само депутати не підтримали проект впровадження електронних петицій, поданий від пана Берестового:  “за” проголосували лише 11 депутатів (ДемАльянс, БПП, Самопоміч, позафракційний депутат Мутило), “проти” – 1 (Тетяна Тоцька, фракція Єдність), “утрималися” – 14 (зокрема, мер, фракція Єдність, УКРОП, РПЛ плюс депутати Лопатюк, Семенов, Кочубей, Чередник, а також депутат Скотніков із Самопомочі).

0111

“Ще перед початком чергової сесії була узгодженна усна домовленість з Андрієм Лопатюком про внесення його правок у мій проект, – зазначає депутат міської ради Олег Берестовий. – Технічно це було б легше зробити, об’єднавши два проекти. Щоб внести мої правки в його рішення треба було міняти цілі розділи, а щоб внести його правки, достатньо було змінити одну цифру. Але під час сесії Андрій передумав.” Як повідомляє депутат Берестовий, він буде продовжувати роботу над проектом і буде подавати його ще раз, на наступну чергову сесію.

Фото – Олег Берестовий (FB)