• Сьогодні: Субота, 23 Жовтня, 2021

Міськрада ліквідовує відділ у справах сім’ї та молоді та центр опіки дитини

Березень12/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

MolodНа минулій сесії Броварська міська рада ухвалила низку рішень, якими суттєво змінила структуру управлінь та відділів у сфері сім’ї, молоді та дітей, зокрема розпочала ліквідацію окремих підрозділів та перейменувала ті, що залишила. 

Замість відділу у справах сім’ї та молоді питаннями сім’ї у подальшому опікуватиметься служба у справах сім’ї та дітей (раніше – служба у справах сім’ї), а молодіжною політикою відатиме управління освіти, науки та молоді (раніше – управління освіти). Функції центру опіки дитини також передано службі у справах сім’ї та дітей.

Рішенням № 881-30-06 було припинено відділ у справах сім’ї та молоді шляхом ліквідації та покладено його функції та повноваження на службу у справах дітей та сім’ї та управління освіти, науки та молоді.

Рішенням № 882-30-06 припинено центр опіки дитини служби у справах дітей шляхом ліквідації та покладено його функції та повноваження на службу у справах дітей та сім’ї.

Рішенням № 883-30-06 припинено службу у справах дітей шляхом перетворення у службу у справах дітей та сім’ї та затверджено її положення.

Рішенням № 884-30-06 управління освіти перейменовано на управління освіти, науки та молоді  та затверджено його положення.

Також цими рішеннями депутати затвердили склад ліквідаційних комісій. Кінцевий термін припинення діяльності для відділу у справах сім’ї та молоді встановили – 15 травня 2013 року, для центру опіки дитини – 24 квітня 2013 року, реорганізована служба у справах дітей та сім’ї також має запрацювати 24 квітня 2013 року. Крім того, у рішеннях сказано про вивільнення працівників ліквідованих установ відповідно до до статті 49-2 Кодексу законів про працю України.

Причинами ухвалення цих рішень, як сказано у їхніх преамбулах, стали розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації № 560 «Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації» від 21.12.2012, № 11 «Про затвердження Положення про департамент освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації» від 14.01.2013 та № 21 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації» від 21.01.2013.

Крім того, у рамках даних переформатувань структурних підрозділів рішенням № 885-30-06 депутати перейменували й управління праці та соціального захисту населення на управління соціального захисту населення та затвердили його положення.