• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

В суботу у Броварах юні знавці англійської змагатимуться за поїздку до Туманного Альбіону

Жовтень07/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Konkurs-z-angliyskoyiУ суботу, 11 жовтня, о 9:00 в приміщенні ЗОШ №6 (вул. Герцена, 3) відбудеться щорічний конкурс з англійської мови «Brovary Challenge» серед учнів 9-10 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари та Броварського району. Про це повідомили організатори конкурсу – благодійний фонд розвитку громад “Лівоборежна Київщина”.

У Фонді зазначили, що реєстрація для участі у «Brovary Challenge» триватиме до 10 жовтня включно. Ознайомитись з умовами конкурсу з англійської мови та заповнити реєстраційну форму можна на їхньому сайті http://www.livoberezhna.org/

Учасниками конкурсу можуть бути учні 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міст Бровари та Броварського району, які не мають спеціалізації з англійської мови та не є переможцями міжнародних програм та конкурсів і не перебували на навчанні в США та Великобританії протягом останніх 3-х років і які зареєструвалися для участі у даному конкурсі.

Призерів «Brovary Challenge» фонд нагородить цінними подарунками. Головний приз для переможців – двотижнева поїздка в Англію під час літніх канікул. Під час перебування у “туманному Альбіоні” юні броварські знавці іноземної матимуть можливість вдосконалити свій рівень під час навчання та активного відпочинку з носіями мови. Вчителів, які підготували переможців, теж будуть відзначати, повідомляється на офіційному сайті Фонду.

Нагадаємо, конкурс «Brovary Challenge» проводиться щорічно.  Як зазначають організатори, його мета полягає у “пошуку та підтримці талановитих  школярів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності”.