• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

До Броварів їде парламентська комісія вирішувати долю Радіопередавального центру

Квітень19/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 20 квітня у Броварах відбудеться виїзне засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації у м. Бровари Київської області, ініційоване заступником Голови комісії Павлом Різаненком, стосовно стану справ щодо повернення нерухомого майна Радіопередавального центру до державної власності. Про це «Маєш право знати» повідомили у прес-службі Павла Різаненка.

Окрім Різаненка, на засідання профільної комісії до Броварів прибудуть депутати від «Народного фронту» Павло Унгурян та Ігор Лапін, Костянтин Усов від БПП «Солідарність», Ігор Луценко з «Батьківщини», Андрій Лозовой з «Радикальної партії Ляшка», Антон Кіссе з фракції «Відродження» та позафракційний Олександр Дубінін. Також на комісію запрошені представники прокуратури, Національної поліції, Держгеокадастру, Держспецзв’язку, Мінюсту, ФДМУ Держсільгоспінспекції та Броварської міської ради.

Програма засідання:

  • 15:30-16:30 – огляд нерухомого майна РПЦ по вул. Кутузова, 6 та по вул. Київська, 225 у місті Бровари;
  • 16:45 – 18:00 – засідання комісії, яке відбудеться в приміщенні Броварської РДА по вул. Гагаріна, 15, м. Бровари.

У прес-службі повідомляють, що акредитація ЗМІ триватиме до 19:00 19 квітня за телефонами 067 969 0 478 та 044 303 97 15.

Нагадаємо, що у січні Павло Різаненко дав велику прес-конференцію щодо стану розслідування справи незаконного відчудження земель Радіопередавального центру. Під час прес-конференції народний депутат розповів, хто з високопосадовців блокував розслідування і чому у справу був змушений втрутися Президент Петро Порошенко. Нещодавно стало відомо, що у справі з’явилися перші підозрювані: зокрема, обвинувачення висунуто колишньому співробітнику Держкомзему Київщини Станіславу Губіну – йому загрожує шість років в’язниці за зловживання владою або службовим становищем.