• Сьогодні: Четвер, 6 Жовтня, 2022

Броварський музей шукає друзів та помічників

Січень28/ 2013
avatar
Лідія Стрельченко

корінна мешканка Броварів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Останнім часом з’явилося багато новин про броварський музей, якими хотілося б поділитися. Чим живе і що планує заклад, я вирішила донести тезово.

Музей 1

СТАРІ ФОТОГРАФІЇ. До однієї з березневих виставок потрібні старі фотографії – звісно ж, пов’язані з Броварами та мешканцями міста. Тут надія насамперед на корінних броварців. Найбільше цікавлять довоєнні (таких фото, пов’язаних із містом взагалі є дуже мало). Підійдуть і знімки радянської епохи. Світлини скануватимуть і збільшуватимуть, можливо, деякі доведеться реставрувати (якщо не дуже добре збереглися).

ВИСТАВКИ. Для того, щоб зробити виставку у броварському музеї, митці (як із міста, так із усієї України) стають у чергу заздалегідь – за кілька місяців. Працівники закладу завжди готові до співпраці. До слова, зараз там триває виставка робіт художника-ілюстратора Анни Федченко.

музей 2

МАЙСТЕР-КЛАСИ. У приміщенні музею готові проводити не лише статичні виставки, а й презентації та майстер-класи. У планах – провести кілька майстер-класів навесні (якщо вдасться остаточно домовитися з майстрами). Тут також до співпраці запрошуються ті, хто міг би навчати нових, оригінальних технік рукоділля, виготовлення хенд-мейду тощо.

НОВІ ЕКСПОНАТИ: потрібні музею завжди. Це і ті самі фото, й побутові речі, й старовинні меблі… Крім того, музей прийме у подарунок килими.

РЕМОНТ, ТЕХПІДТРИМКА. У лютому розпочнеться ремонт у фондових кімнатах закладу (певні кошти на це вже є, потрібні волонтерські “робочі руки”). Також вдячні будуть за допомогу у створенні сайту (перша спроба створити сайт музею, на жаль, була не вдалою, але це також досвід).

І, напевно, найголовніше – відвідувати заклад. Адже тільки побачивши на власні очі, можна скласти свою думку.

музей 3

Лідія Стрельченко

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Лідо, а які проблеми з сайтом музею? Маєте якісь прискіпливі вимоги?

  • avatar
   Lidija Strelchenko
   10 років тому

    Вимог прискіпливих там немає, але головне щоб не був якийсь відвертий примітив. Водночас кошторис обмежений. І ще є певні моменти.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  “музей прийме у подарунок килими” – які вимоги до килимів? з історичною цінністю чи навпаки – такі, які можна на підлогу покласти?

  • avatar
   Lidija Strelchenko
   10 років тому

    Звісно, з історичною цінністю – це було б супер! :) Від таких теж ніхто не відмовиться)).

   Але підуть звичайні, на підлогу.

 • avatar
  Stanislav Lavreniuk
  10 років тому

  Можу допомогти з розробкою сайту або розводити обойний клєй у вьодрах)))

 • avatar
  Kateryna Yegorushkina
  10 років тому

  Можу провести майстер-клас з казкотерапії і презентації для дітей :-)

  Kateryna_Kazka

 • avatar
  Matytsin Kostyantin
  10 років тому

  Добрый день. По поводу сайта – обращайтесь – http://artit.com.ua, либо напрямую ко мне – 063 768-53-60. Я директор этой компании + житель Броваров. Подумаем и, я уверен, совместно найдем решение проблемы. Готов помочь городу, в котором живу.

 • avatar
  Matytsin Kostyantin
  9 років тому

  Ну дак что, сделали или нет? Я все таки и готов помочь :)

  • avatar
   Lidija Strelchenko
   9 років тому

   Наскільки я знаю, ще досі в стадії розробки. Спочатку був “чорновий” варіант, але там розробники не виправдали сподівань; тоді почали заново з нуля…Наразі обходяться соцмережами. Я днями ще раз запитаю щодо Вашої пропозиції. Дуже дякую за турботу і небайдужість!