• Сьогодні: Вівторок, 21 Січня, 2020

Броварський музей шукає друзів та помічників

Січень28/ 2013
avatar
Лідія Стрельченко

корінна мешканка Броварів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Останнім часом з’явилося багато новин про броварський музей, якими хотілося б поділитися. Чим живе і що планує заклад, я вирішила донести тезово.

Музей 1

СТАРІ ФОТОГРАФІЇ. До однієї з березневих виставок потрібні старі фотографії – звісно ж, пов’язані з Броварами та мешканцями міста. Тут надія насамперед на корінних броварців. Найбільше цікавлять довоєнні (таких фото, пов’язаних із містом взагалі є дуже мало). Підійдуть і знімки радянської епохи. Світлини скануватимуть і збільшуватимуть, можливо, деякі доведеться реставрувати (якщо не дуже добре збереглися).

ВИСТАВКИ. Для того, щоб зробити виставку у броварському музеї, митці (як із міста, так із усієї України) стають у чергу заздалегідь – за кілька місяців. Працівники закладу завжди готові до співпраці. До слова, зараз там триває виставка робіт художника-ілюстратора Анни Федченко.

музей 2

МАЙСТЕР-КЛАСИ. У приміщенні музею готові проводити не лише статичні виставки, а й презентації та майстер-класи. У планах – провести кілька майстер-класів навесні (якщо вдасться остаточно домовитися з майстрами). Тут також до співпраці запрошуються ті, хто міг би навчати нових, оригінальних технік рукоділля, виготовлення хенд-мейду тощо.

НОВІ ЕКСПОНАТИ: потрібні музею завжди. Це і ті самі фото, й побутові речі, й старовинні меблі… Крім того, музей прийме у подарунок килими.

РЕМОНТ, ТЕХПІДТРИМКА. У лютому розпочнеться ремонт у фондових кімнатах закладу (певні кошти на це вже є, потрібні волонтерські “робочі руки”). Також вдячні будуть за допомогу у створенні сайту (перша спроба створити сайт музею, на жаль, була не вдалою, але це також досвід).

І, напевно, найголовніше – відвідувати заклад. Адже тільки побачивши на власні очі, можна скласти свою думку.

музей 3

Лідія Стрельченко