• Сьогодні: Субота, 5 Грудня, 2020

“Броварський народний контроль” перевірив, на що пішли бюджетні кошти в ЗОШ №2

Квітень27/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

школа№2_3“Броварський народний контроль” разом з представником “Асоціації батьків міста Бровари” вирушив з перевіркою до однієї з броварських шкіл, а саме ЗОШ №2. Активісти роздивлялися, що було відремонтовано, які проблеми ще існують, а також поспілкувалися з директором навчального закладу Оксаною Миколаївною Мельник.

У звіті про візит на офіційному сайті ГО “Броварський народний контроль” зазначено, що в 2012 році з міського бюджету на ремонт ЗОШ №2 було виділено 215 264 грн (145 190 – на ремонт спортивного майданчику та 70 074 – на капітальний ремонт системи опалення школи).

За словами директора школи Мельник Оксани Миколаївни встановлювався спортивний майданчик дуже давно, у зимню пору року, покриття його було в аварійному, і навіть травматично-небезпечному стані, і зовсім не відповідало санітарно-технічним нормам. Під час дощу на майданчику збиралися калюжі, які потім довго висихали.

На сьогоднішній день майданчик виглядає рівно, покриття, згідно акту виконаних робіт, італійського виробництва. Огорожа дефектів не має, пофарбована, хоча ставили її набагато раніше, і підтримується вона кожного року вже за рахунок ремонту та підфарбовування самою школою.

Після ремонту, вода на майданчику ніколи не застоюється, адже саму площу майданчику підняли за рахунок відповідного дренажу.

Загалом, завантаженість другої школи дуже висока, діти навчаються в 2 зміни, тому при погоді спортивний майданчик використовується повний день на уроках фізичного виховання та заняттях групи подовженого дня.

Отже, майданчик відремонтовано, як на наш погляд, то він дещо маленький, адже територія школи дозволяє і більший зробити. Але це не було встановлення нового майданчику, тож тут сказати більше нічого.

школа№2_1

Під капітальним ремонтом системи опалення, проведеним в минулому році, розуміється встановлення нового тепло лічильника.

В роботи, проведені підрядником (ТОВ «Енергосервіс») входило: демонтаж труб старого опалення, заміна його на нові та встановлення самого теплолічильника.

За словами директора, завдяки датчикам нововстановленого теплолічильника автоматично регулюється подача тепла відповідно до температури навколишнього середовища, і якщо раніше, в окремих частинах школи було прохолодно, то в цьому році такого явища вже не спостерігалося.

На цьому, наша перевірка можливо б і закінчилась, але за згодою директора ми пройшлися по приміщенню і території школи.

школа№2_2

Більше інформації про візит активістів до броварської ЗОШ №2 ви можете побачити за посиланням: “Броварьский народний контроль”

Фото з сайту ГО “Броварьский народний контроль”