• Сьогодні: Вівторок, 25 Січня, 2022

Броварський суд та військовий комісаріат поміняли місцями

Лютий05/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Суд переїхав 20Броварський міськрайонний суд, який працював у трьох будівлях у самісінькому центрі міста, переїжджає на задвірки. Уже кілька тижнів у приміщеннях на вул. Воззєднання, 1, бульв. Незалежності, 2 та 4а триває процес виселення-заселення: броварська Феміда тепер вершитиме правосуддя в будівлі колишнього військомату на вул. Грушевського, 2. Натомість працівники комісаріату освоюються в свіжо відремонтованому приміщенні на бульв. Незалежності. В усіх перелічених локаціях панує атмосфера хаосу, як зазвичай супроводжує масштабні переїзди. “Маєш право знати” зробило рейд по “точках переселення”, щоб з’ясувати, кому дістануться робочі кабінети з дуже вигідним місцем розташування.

Відвідувачів колишнього судового приміщення на бульварі Незалежності, 4а біля входу зустрічає стоматологічне крісло, яке чи то не встигли, чи то не змогли занести всередину. На самих дверях висить оголошення, що суд переїхав на Грушевського,2, а тут вже працює військовий комісаріат.

Суд переїхав 06

Суд переїхав 05

Суд переїхав 36

Всередині заклопотано бігає прибиральниця, кілька хлопців переносять офісний інвентар. Кажуть, що начальство зараз відсутнє, тому поговорити про переїзд нема з ким. Самі ж спілкуються з журналістами неохоче. Довкола розставлені  меблі, на дверях кабінетів вже повісили таблички з назвами лікарів призовної комісії.

Суд переїхав 03

Суд переїхав 02

Неподалік, на Незалежності, 2, кабінети суддів вже зайняли працівники відділу капітального будівництва. Однак говорять, що працюватимуть тут недовго: незабаром планують переїжджати на Возз’єднання. Також в цьому приміщенні розташувалась редакція комунальної газети «Броварська панорама».

Суд переїхав 37

Суд переїхав 08

Табличку на Возз’єднання, 1 ще не змінили, проте оголошення на двері про переїзд канцелярії суду вже повісили.

Суд переїхав 18

Суд переїхав 09

На вході в суд, як зазвичай, сидить охоронець. Перший поверх заставлений шафами, тумбами та столами. Всі меблі підписані, аби не було плутанини. Нині тут обживаються держземагенство та управління ЖКГ.

Суд переїхав 17

Суд переїхав 13

Суд переїхав 14

Суд переїхав 38

Суд переїхав 11

Поверхом вище теж видно сліди переселення, але тут продовжують розглядати кримінальні справи. За словами працівників, кримінальне судочинство вершитимуть тут ще як мінімум 2 тижні, поки триває переїзд. Крім меблів та офісного приладдя, дехто з працівників суду забрав на нове місце роботи навіть двері.

Суд переїхав 16

Суд переїхав 15

На Грушевського, 2, куди переселили суд, обстановка теж неробоча. На першому поверсі біля дверей лежить купа будівельного сміття. «Канцелярія суду тимчасово працює в кабінеті 106», – гласить оголошення на вході. На розставлених врізнобіч шафах та тумбах відвідувачі суду намагаються заповнювати якісь документи. Незважаючи на те, що тривають ремонти та перестановки, тут вже почали розглядати цивільні справи.

Суд переїхав 19

Суд переїхав 20

Суд переїхав 21

На другому поверсі на тимчасових робочих місцях сидять працівники суду, кажуть, що не дуже задоволені – громадський транспорт сюди не ходить, тому багато хто змушений ходити на роботу пішки. Самі ж судді, як правило, мають власні автомобілі, тому труднощів з тим, як дістатись на нове робоче місце, у них, мабуть, не виникатиме.

Планується, що кабінети суддів будуть на другому та третьому поверхах. На першому ж розташуються канцелярія та апарат суду. За словами працівників, просторих залів для проведення засідань наразі у будівлі немає, їх будуть робити шляхом об’єднання існуючих приміщень. На найвищому поверсі тривають активні ремонтні роботи. Будівельники кажуть, що закінчать як мінімум через місяць.

Суд переїхав 39

Суд переїхав 22

Суд переїхав 24

Суд переїхав 25

Суд переїхав 26

Там, де раніше сиділи лікарі призовної комісії, ще не встигли познімати табличок.

Суд переїхав 23

Суд переїхав 40

Суд переїхав 43

Разом з тим судді, вочевидь, вже «розподілили» між собою нові кабінети, приклеївши на дверях свої імена.

Суд переїхав 28

Суд переїхав 41

Суд переїхав 27

Суд переїхав 29

У зв’язку з чим влаштували «переселення» судів, ніхто з працівників вище названих установ точно сказати не може. Управління комунальної власності відмовилось прокоментувати ситуацію, проте там зазначили, що переїзд відбувається згідно з відповідним рішенням виконкому. Щодо інших питань в управлінні нас попросили подати офційний запит на інформацію. Відтак всі деталі про причини та наслідки зміни орендарів комунальних приміщень читайте на нашому сайті незабаром.

Суд переїхав 34

Суд переїхав 33

Суд переїхав 35

 • avatar
  VoValdo
  8 років тому

  Бідні солдафони, защо ж їх так потіснили?? А для суддів така будівля не занадто жирно буде??? Ще ремонт їм роблять?! Воєнкомат працював і без ремонту ,а цим вельможам хочеться в новенькому жити?!

  • avatar
   Такойсякой
   8 років тому

   Армії з наступного року “нема”, нащо ті солдафони потрібні? Ремонт судді роблять за свої кошти, і в старому приміщенні (на Незалежності) також робіли за свої. Ще питання є?
   А взагалі, репортаж “ни очем” (

   • avatar
    rain
    8 років тому

    Що означає за свої ? Може ці “судді” займаються товарним виробництвом , що мають свої гроші ? Всі ці халявщики належать до когорти бюджетних дармоїдів , з неймовірно роздутими штатами , які отримують інфляційні гроші непідтверджені товаром . Тому в нас і інфляція , работяги просто невстигають заробляти на таку армію спиногризів . Так що чувак , точніше буде , за мої кошти .

 • avatar
  Ирина Буяковская
  8 років тому

  Я думаю, что Броварскому горрайсуду нужно только отдельно стоящее здание, потому что прежнее его размещение на первом этаже жилого 9-этажного дома было опасным для здоровья и жизни жильцов дома №4″а” по бульвару Независимости, а также было ущемление прав жильцов, законных свобод и интересов (собственности, недвижимости, личного имущества)… теперь, я бы крепко задумалась о размещении личных авто в наиболее близких к зданию суда гаражных боксах… ну. дозастраховать личное авто( другую личную собственность), которые размещены в гаражных боксах в такой близости от здания, не мешало бы..