• Сьогодні: Неділя, 24 Січня, 2021

Три нокдауни броварським комунальникам

Жовтень07/ 2013
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Поки поволі стихає балаканина після перемоги Кличка над сварожим внуком Повєткіним, тим часом в Броварах ніхто не відміняв комунальну реформу, яка ніяк не може перепокращити місто. Отож три нокдауни комунальній реформі:

Перший нокдаун дня: ранок понеділка почався для мешканців вул. Грушевського та Возз’єднання з чергового нагадування про себе реформи ЖКГ . На перехресті вказаних вулиць вкотре прорвало трубу і залило дорогу. Калюжі у цьому місці з’являються періодично, і скільки не ремонтують – результату нуль.

Довкола перехрестя характерний запах комунальної «ефективності». Прохожі повз броварчани затуляють носа, спльовують і згадують покращувачів незлим і тихим. Фото – з фейсбуку

гейзери
Річка-смердючка на вул. Грушевського

Другий нокдаун: Неподалік смердючого перехрестя, біля 9 школи, провалився асфальт, утворивши яму. Користувач фейсбуку виклав фото провалу, зазначивши, що на тому місці постійно ходять люди, а врахувавши що поряд навчальний заклад, провалитись під землю могли діти.

яма
Третій нокдаун: На вихідних, повертаючись додому, натрапив на розірвані  чорні пакети зі сміттям вздовж вулиці. Виявилось, що їх вміст неабияк привабив бродячих псів, які скористались моментом і провели “ревізію”, бо вчасно сміття не вивезли. Роздерті чорні пакети з логотипом «Комунтранс» та розкидане вздовж вулиці сміття – фірмове доповнення пейзажів броварського приватного сектору.

сміття

Зрозуміло, що перелік комунальних «покращень» не є вичерпним і кожен з наших читачів може  його доповнити. Тому сказати, коли реформа ЖКГ встане з помосту і нанесе злободенним проблемам удару у відповідь, вкрай важко .

Зрозуміло одне: агрегатні стани комунальної реформи незмінні і взаємопов’язані – це рідина, що витікає на дорогу з прорваних труб, це сморід, який витає в повітрі, це тверді побутові відходи, розкидані вулицями голодними бездомними собаками. Нічого не змінюється, а календар каже, що скоро зима.

 • avatar
  Юрій
  7 років тому

  Винні папєрєднікі, або до нас завітало НЛО!
  Кличко в цьому бою не приймає участі.

 • avatar
  Pavlik
  7 років тому

  Хто винний ? Це взагалі питання глобальне . Відходи є продуктом нашої житьєдіяльності . Ну і хто винен що ми живемо ? Тут питання в іншій площині . Культура виховання . На ній базується все життя індивідиума . Що з дитинства заклали , те і маємо від своїх чад . Жлобство поки перемагає . До слова . Хочеться подякувати всім броварським “бомжам” за всесезонну допомогу броваським комунальникам в прибиранні сміття . Неуявляю скільки зараз валялося би пластика скла картона , та ншого хламу , якби не вони . Хоча валяється , але всеж таки .

 • avatar
  Moon
  7 років тому

  І вся пєчаль міської влади вмістилась в одне речення – Довкола перехрестя характерний запах комунальної «ефективності».
  Клас!:)