• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

Броварським рятувальникам модернізували техніку та дали німецьке спорядження

Лютий11/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Рятувальники Броварів отримали ще один пожежно-рятувальний автомобіль, відновлений та модернізований ДСНС за сприяння підприємців. Оновлення дозволить ефективно боротися із літніми займаннями торфовищ, ліквідовувати наслідки ДТП і пожеж у житлових будинках, переконані у профільному відомстві. Окрім того, вогнеборцям передали 40 комплектів спеціального рятувального спорядження німецького виробництва. Про це йдеться у повідомленні Головного управління ДСНС України в Київській області.

Як зазначили у відомстві, відновили та модернізували техніку спільними зусиллями рятувальників і ПРаТ «Спецбудмаш». Машина тепер обладнана сучасним водяним насосом і ємністю для води об’ємом 6 куб. м. Завдяки оновленню вогнеборці зможуть оперативно та ефективно ліквідовувати пожежі в зародку.

DSC_0157

У службі згадують, що броварські рятувальники вже не перший рік змушені гасити торфовища та лісові пожежі на територіях, де відсутні джерела води. Модернізація техніки, переконують у службі, дозволить обійтись без залучення додаткових сил і засобів.

Окрім того, як ідеться в повідомленні, автомобіль забезпечений пожежно-рятувальним обладнанням для надання допомоги людям під час дорожньо-транспортних пригод і пожеж у житлових будинках.

У відомстві також додають, що броварські вогнеборці отримали 40 комплектів якісного бойового одягу німецького виробництва.

DSC_0124

Фото – ГУ ДСНС України у Київській області