• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Площа тліючих торф’яників на Київщині зменшилася вдвічі

Жовтень26/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Станом на 07:00 26 жовтня у 7 районах Київської області продовжується тління торфу. Гасіння здійснюється на загальній площі близько 67,5 га у 13 локалізованих осередках тління торфу. У цілодобовому режимі від ДСНС залучено 219 осіб та 56 одиниць техніки. Про це повідомляється на офіційному сайті Головного управління ДСНС України в Київській області.

Нагадаємо, про пожежі стало відомо ще 13 жовтня, тоді Бровари та всю Київщину почало покривати смогом. Якщо спочатку говорили про площу пожеж у 6 га, то потім площа тліючих осередків торфу збільшилася до 122 га. Таке масоване горіння торфу було спричинене аномальною теплою та сухою погодою. Минулий тиждень був дощовий, що вочевидь допомогло зменшити площу тліючих торф’яників майже удвічі.

Зокрема, насьогодні пожежу гасять вже на території у 67,5 га – на 13 локалізованих осередках тління торфу. У цілодобовому режимі від ДСНС до гасіння пожеж залучено 219 осіб та 56 одиниць техніки.

В Броварському районі горить в таких місцях:

с. Кулаженці – 0,05 га

с. Бобрик – 1,6 га.

Також на офіційному сайті Броварської міської ради постійно оприлюднюються дані моніторингу повітря в місті. Перевищень гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин немає.

Дані за 25 жовтня:

25

 • avatar
  Рапунцель
  7 років тому

  У Броварському районі добре горять в Рожнах та Літках…чому про це не пишете?

  • avatar
   Tatyana Pankratyeva
   7 років тому

   Ми беремо інформацію з офіційного сайту ДСНС, ситуація кожного дня змінюється, щось загасили, щось знову горить. Наприклад, на 24 жовтня повідомлялося, що в Броварському районі горить лише в с. Кулаженці – 0,15 га, с. Пухівка – 1,5 га, с. Бобрик – 2 га.

   Як коментують у відділі з питань надзвичайних ситуацій броварської райдержадміністрації, дійсно в Рожнах і Літках було загоряння і даних про його ліквідацію наразі немає.

   • avatar
    Рапунцель
    7 років тому

    В Літках торфяники горять вже майже місяць, я власно дзвонила в 101, коли аж полумья було видно, мені кволим голосом дівчина відповіла, добре……..я ше простояла хв. 40 і ніхто не приїхав ….навіть призвіща мого не спитали….

 • avatar
  Рапунцель
  7 років тому

  Суботнє фото між Рожнами та Літками….

 • avatar
  Денчик
  7 років тому

  Чому сморід та “димка” спостерігаються переважно вранці? Це торф так вибірково горить?