• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

За минулу ніч у Броварах згоріли три автомобілі

Червень07/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

м.Бровари, вул.Черняховського, 11-Г
м.Бровари, вул.Черняховського, 11-Г

У ніч з 6 на 7 червня 2013 року на парковці біля багатоповерхівки за адресою вул.Черняховського, 11-Г згоріли три автомобілі.

За словами очевидців, близько третьої ночі пролунала серія вибухів, після чого вулиця швидко заповнилась їдким димом. За декілька хвилин з ангару пожежного ДЕПО, котре розташоване за сотню метрів від місця події, виїхав автомобіль рятувальників. Однак за мить повернувася назад в гараж. Свідки стверджують, що чули розмову МНСників, ніби ті щось забули і мають доукомплектуватись.

Як повідомляє джерело “Маєш право знати”, горіли три автомобілі. Одна з автівок вигоріла вщент і не підлягає ремонту (попередньо автомобіль марки Mazda 3). Ще дві машини пошкоджені частково. Мешканці будинку схиляються до версії підпалу і стверджують, що є свідки, котрі бачили зловмисників.

Редакція “Маєш право знати” просить свідків події та всіх, кому щось відомо про цей інцидент, відгукнутися в коментарях або повідомити нас на електронну пошту [email protected]

 • avatar
  Алексей Литош
  8 років тому

  На МЧС не гоните, ребята молодцы. Может действительно что-то забыли.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   8 років тому

   Так ми ж без наїздів, виїхали оперативно

   • avatar
    Yuriy Gorohovskiy
    8 років тому

    Так и мы без наездов…… просто если пожарный автомобиль недоукомплектованный или неисправный, он снимается с боевого расчета и вместо него в расчет вводится резервный автомобиль. Так что пожарные автомобили, которые находятся в боевом расчете – технически исправные, укомплектованы и заправлены.

 • avatar
  Алексей Симановский
  8 років тому

  про пожар ничего не знаю.но знаю точно,что гаражи в соседнем кооперативе (100 метров) за одну ночь подорожали на пару тысяч долларов.тачки жалко.надеюсь они застрахованы.