• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Три пожежі протягом доби, відкриття амбулаторії та ДЕНЦ “Камелія”, – оперативні новини

Червень06/ 2017
avatar
Дмитро Карпій

Журналіст "Маєш право знати", активіст Громадянського руху "Відсіч", голова комісії Броварської міської ради з питань найменувань та пам'ятних знаків

Сьогодні зранку відбулася щотижнева оперативна нарада за участю керівництва Броварів і представників міських служб. Окрім традиційних звітів про стан захворюваності та анонсів спортивних, культурних і навчальних заходів, присутні повідомили про відкриття нової будівлі дитячого центру «Камелія» та амбулаторії на Торгмаші. Не оминули увагою і події останніх 24-х годин: три пожежі, одну з яких, зі слів чиновників, досі долають. Трагічні випадки є наслідками заборони перевірки підприємств, вважає місцева влада.

Пожежа за пожежею

Найперше головуючий на нараді, заступник міського голови Григорій Голубовський, розповів: загоряння на складах на Торгмаші до цього часу не ліквідоване. У гасінні були задіяні 17 одиниць техніки та близько 50 працівників, зокрема з Броварського району, з Борисполя та з Києва.

Також, продовжує Григорій Голубовський, учора на Розвилці згоріла 411-та маршрутка: ніхто з пасажирів не постраждав, однак водій отримав опіки обличчя і рук. Третя пожежа сталася сьогодні о 3-й годині ночі: горіла господарська будівля в районі Радіопередавального центру (по вул. Київській, – ред.), обійшлося без збитків.

Свідком пожежі став депутат Сергій Іллюхін. З його слів, сосни поруч не постраждали

Як вважає Григорій Голубовський, пожежі, нещодавнє зараження ботулізмом та інші випадки виникли через чинний мораторій на проведення перевірок на підприємствах контролюючими органами.

Відкриття нових закладів

Однак, були і позитивні новини. Головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов повідомив, що відсьогодні запрацювала амбулаторія по вул. Володимира Великого, 10, що на Торгмаші. А начальниця відділу освіти та науки Оксана Мельник анонсувала на четвер, 8 червня, о 14:00 відкриття нової будівлі Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія».

Оксана Мельник

Захворюваність і екологія

Минулого тижня на фоні подальшого зниження захворюваності на гострі респіраторні інфекції були зареєстровані окремі випадки гострих кишкових інфекцій і гастроентероколітів (23 випадки), ротавірусної інфекції у дітей, вітряної віспи (1 випадок у дорослої людини), скарлатини тощо, розповів Віталій Прокопенко, завідувач райвідділом лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Віталій Прокопенко

Окрім того, шпиталізували 1 людину із хворобою Лайма, розповідає головний санітарний лікар Броварів. Зараження сталося ще 2 травня у Вишгородському районі.

Ігор Кравцов підтвердив зниження захворюваності. З його слів, зафіксували менше випадків гострої респіраторної інфекції у дорослих, а в дітей – майже на тому самому рівні. Виявили також 1 випадок пневмонії у дитини.

Також Віталій Прокопенко розповів про результати 10-денного дослідження якості повітря у Броварах. За цей час, зі слів головного санітарного лікаря, було проведено 300 вимірів. З-поміж 5 показників виявили перевищення лише на формальдегід. Однак, таке перевищення зафіксували тільки в перший день спостережень, 19 травня.

Лижники псують тротуари

Григорій Голубовський нагадав очільнику відділу молоді та спорту Дмитру Рожкову про зауваження міського голови щодо псування лижниками тротуарів під час тренувань. Мовляв, ті розбивають палицями покриття. А на прохання вирішити це питання, був написаний лист із проханням побудувати 15-кілометрову трасу для тренувань.

Слід від лижної палиці після тренувань у парку “Перемога”

Дмитро Рожков пояснював це позицією лижників. Натомість Григорія Голубовського такий варіант вирішення питання не задовольнив. Він, не без зовнішніх емоцій, запропонував поговорити зі спортсменами ще раз. Нагадаємо, минулого тижня лижників бачили за тренуваннями в парку «Перемога». Фотографії слідів зруйнованого асфальту з’явились у соцмережах.

Вакансій більше за безробітних

Вперше за 7 останніх років у Броварському центрі зайнятості зафіксували перевищення числа вакансій над числом охочих працевлаштуватися. Про це розповів директор установи Максим Вітер. З його слів, було зареєстровано 1343 вакансій, тоді як на обліку стоять 1314 безробітних. Водночас, Григорій Голубовський іронічно зазначив: «Вакансії єсть, працівників нема. Ті, хто стоять на обліку, працювати не хочуть». Із цими словами Максим Вітер погодився.

Фото – Дмитро Карпій, Сергій Іллюхін