• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Бровари попрощалися із загиблими в перестрілці поліцейськими – ВІДЕО

Грудень07/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора, 6 грудня, в Броварах попрощались з молодшими інспекторами Броварського міжрайонного відділу Управління поліції охорони Євгеном Куртєвим і Сергієм Орловим, які загинули під час стрілянини в Княжичах.

Як повідомляється в новинах ТСН, церемонія прощання відбулась на подвір’ї броварського райвідділку поліції. Після цього загиблих відспівували в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Поховали хлопців на Алеї Слави, що знаходиться на новому кладовищі, поруч із героями АТО.

274061
фото ГУ НП

Родичі загиблих не вірять у трагічну випадковість. Як зазначено на інтернет-ресурсі “Сегодня”, батько загиблого Сергія Орлова розказав, що той сидів на водійському місці розстріляного авто. В його тілі знайшли 7 куль, а пальці рук були поламані, можливо відбирали пістолет. “Вони тримали нас на землі, – розповів Валентин, водій одного з екіпажей служби охорони. – А  потім перевірили посвідчення та зрозуміли, що ми працівники ДСО. Тоді той, хто перевіряв, крикнув – хлопці, ДСО. А через 5 секунд – Боже, що ми наробили? Ми поліцейських розстріляли”.

Загиблому Сергію Орлову було 24 роки. Навесні повинен був захистити диплом бакалавра. Мріяв стати поліцейським, як батько.

Євгену Куртєву було 25. Близько 4-х років тому переїхав з Луганщини в Київську область. У Євгена залишилась жінка.

На сайті Національної поліції повідомляють, що на час проведення службового розслідування від служби відсторонено 25 працівників поліції, які брали участь 4 грудня у спецоперації у Княжичах, – від керівників операції до її учасників. Нагадаємо, тієї ночі в перестрілці загинуло 5 поліцейських, двоє з яких – броварчани.