• Сьогодні: Середа, 4 Серпня, 2021

Бутафорія та шизофренія передвиборчої кампанії на Торгмаші

Травень31/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

bychara2Якщо хтось ще не знав, а може раптом забув: цієї неділі, 2 червня, вибори депутата міськради по 20-му округу на Торгмаші.

За вакантне крісло броварського депутата реально змагатимуться лише дві людини: кандидат від Обєднаної опозиції, підтриманий «Батьківщиною», УДАРом та «Свободою» Володимир Опалько, та ставлениця влади, формально висунута від партії «Єдність», а насправді – креатура Партії регіонів – Оксана Мельник.

Ми вже писали про агітаційну кампанію, яка наразі проводиться на Торгмаші й припиниться вже завтра, в «день тиші». Аліна Дяченко в своїй публікації детально дослідила передвиборчі методи та тези, котрими послуговуються кандидати, проте ті, хто не бував останніми днями на Торгмаші, навряд чи зможу відчути «дух» цієї кампанії.

Скажу чесно – це одна з найнудніших «передвиборок», які я бачив. Відсутня боротьба, відсутні пристрасті та і загалом – все якось занадто прісно. Єдиним «вогником» є те, як проводить свої «зустрічі з виборцями» кандидатка від влади, директор ЗОШ №2 Оксана Мельник.

На Мельник працює увесь адмінресурс. На її зустрічі ходить мало не все управління освіти, а ще – комунальники на чолі з цілим начальником управління ЖКГ. Цей контингент, фактично, складає ядро «прихильників» Мельник, і саме з ними Мельник «зустрічається» щоразу в різних місцях. Як це виглядає на практиці краще видно в цьому коротенькому відео. Приємного перегляду і робіть висновки! До зустрічі на виборчих дільницях! ;)