• Сьогодні: Четвер, 21 Жовтня, 2021

Де будеш ти, коли розпочнеться революція в Інтернеті?

Квітень05/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

До Всесвітнього Дня Інтернету, який відзначали учора, хлопці з PlusOne DA зробили дуже класне і надихаюче відео про тенденції українського інтернет-середовища. До перегляду – обов’язково усім, впевнений – мало хто з нас усвідомлював, якими темпами розвивається вітчизняний сегмент Мережі. Мурашки по шкірі від розуміння, як можна використати цей інструмент для суспільства. Join!

 

Позначки:
 • avatar
  Guest
  10 років тому

  Інтернет-залежність — захворювання, ознакою якого є неконтрольоване використання інтернету. Результати дослідження китайських вчених підтверджують, що в мозку інтернет-залежних людей відбуваються зміни, подібні тим, які, викликані залежністю від наркотиків чи алкоголю. – почитайте в інтернеті =+

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Але цікаво, щоб українці робили без інтернету в умовах тотальної цензури влади в газетах та на ТБ. Можливо, і це не в останню чергу вплинуло на такі темпи зростання популярності інтернету в Україні де тоталітарна влада програє апріорі. 

   • avatar
    Ambier
    10 років тому

     Нещодавно Ви, Андрію, написали:” Та й інтернет товариство, в переважній своїй більшості, менш пасіонарне в громадсько-політичному плані, ніж читачі газет. ” Повністю погоджуюся з подібною точкою зору.Однак, варто ще звернути увагу на можливість надання будь – яких коментарів в інтернеті – анонімно і без жодної відповідальності за висловлене. Ось і маємо те, що маємо – темна сторона людської сутності реалізується на всі сто можливих відсотків. Рівень “культури” нашого населення, думаю, можна не коментувати …

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Інтернет – це не лише потенційний об’єкт залежності, це насамперед засіб комунікації та поширення інформації. І на відміну від традиційних ЗМІ – демократичний та інтерактивний. Відтак поширення Інтернету серед населення – це позитивна річ. В Естонії завдяки тотальній інтернетизації навіть референдуми проходять через Інтернет.
   А от потенційна залежність – то все від кожної окремо взятої людини залежить. Їжа теж начебто корисна і потрібна річ, але скільки людей переїдають і повнішають від цього. Будь-яку навіть суперкорисну річ може використати собі на шкоду.

   • avatar
    Ambier
    10 років тому

    “Будь-яку навіть суперкорисну річ може використати собі на шкоду.” – з цим , Аліно, дісно погоджуюсь.
    Додам лише – не тільки може бути використана, а ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ :)