• Сьогодні: Середа, 4 Серпня, 2021

Директорка 2 школи в перший день свого депутатства приєдналась до «регіоналів»

Червень13/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

tushka_melnikСьогодні, 13 червня, під час 34-ої позачергової сесії Броварської міської ради новоприбула депутатка Оксана Мельник, котра виграла довибори по 20-му виборчому округу на Торгмаші, вступила до фракції Партії регіонів. Відповідну інформацію оголосив на сесії міський голова Ігор Сапожко.

Ця позачергова сесія була скликана для того, щоб переможниця виборів на Торгмаші склала присягу та набула повноважень депутата міської ради. То ж, певно, заяву про входження до складу фракції Партії регіонів пані Мельник написала ще не будучи депутатом. Прикметно також, що “робоче місце” представниці Торгмашу у сесійній залі одразу ж було визначене у “секції” “регіоналів”, а не там, де раніше сидів Павло Різаненко, замість якого її й було обрано.

Нагадаємо, що Оксана Мельник, яка балотувалась на виборах 2 червня від партії «Єдність», в процесі ведення власної виборчої кампанії активно підтримувала дії міської влади. На зустрічах з виборцями в якості членів агітбригад Мельник неодноразово брали участь держслужбовці, працівники комунальних підприємств, управління освіти, члени виконавчого комітету Броварської міської ради. Під час таких зустрічей кілька разів відбувались спроби перешкодити роботі журналістів «Маєш право знати».

Таким чином, не зважаючи на те, що висуванець від Партії регіонів на «торгмашівських» виборах Володимир Коляда отримав мізерну підтримку мешканців (27 голосів з 3828 виборців), фракція «регіоналів» у міськраді поповнилась новим членом.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Щось новина про вступ Мельник до фракції ПР овацій не викликала – повна тиша в залі

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Мавр зробив свою справу, мавр стушкувався. Бідні учні 2 школи з такою “наставницею”…

 • avatar
  A_ukr
  8 років тому

  Це було прогнозовано, кожен держслужбовець, який планує залишатися на своїй посаді буде підконтрольний цій владі і вона як хоче так і буде керувати цими людьми. Хочу відмітити, що на Торгмаші достаньо велика кількість людей поважає директора і думаю, що саме така технологія і буде використовуватися в подальшому ПР, тобто будуть залучатися особистості, які щось варті в суспільстві, за якими можуть піти люди , а далі справа техніки. Звичайно ці люди повинні або працювати на державній посаді або ж бізнесмени, якими можна маніпулювати, щоб бізнес в Україні не чіпали.

  Інша справа, яка мене бентежить більше в сього, це ті люди – депутати які балатувалися від опозиційних партій, а голосують в міській раді в унісон з ПР, а саме представники Свободи, Удару(крім звичайно Сімутіна та Різаненко), Фронту Змін.

  Як вони дивляться своїм виборцям в очі, продавшись за шматок землі, квадратні метри або ж гроші?

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Звісно, це було прогнозовано і не викликає сумнівів залежність бюджетників від влади. Але навіщо тоді йти в депутати, наперед знаючи, що будеш під тиском, який не в змозі витримувати, будеш банальною маріонеткою в руках бандитів, тушкою для “регіоналів”? Що їх до цього змушує? Тиск, погрози, шантаж? Чи все ж жага до наживи, до кістки з барського столу, які їм періодично кидатимуть за участь в реалізації корупційних схем? Чому ці люди не думають про власне майбутнє і життя навіть своїх дітей, які тепер будуть дітьми-“тушок”? Як вони вулицями того ж Торгмашу тепер ходитимуть, купуватимуть хліб в магазині, відпочиватимуть десь? Влада ж регіоналів не вічна, за все доведеться відповідати, а часи підкилимної політики в Броварах минули – про всіх подібних тушок тепер говоритимуть вголос і ми прикладемо до цього максимум зусиль.

   • avatar
    A_ukr
    8 років тому

    Звісно це дуже прикро, але те що піддається аналізу, а саме причини чому держслужбовці/бізнесмени йдуть в ПР вважаю наступні:
    1. Страх втрати роботу

    2. Тиск
    3. Кар’єра

    4. Не впевненість в тому що прийдуть інші, а зміниться тільки написи на табличках дверей
    5. Само собою можливість бути поряд біля хлібного місця і хоч якось впливати на ситуацію
    6. Впевненість в існуючій владі, що вона прийшла всерйоз і на довго

    • avatar
     Andriy Kachor
     8 років тому

     Сподіваємось, після 2015 року в нас будуть в руках механізми, котрі дозволять всіх цих колаборантів позбавити юридичної можливості займати будь-які гідні посади, та й інші способи помсти за зраду своїх же співгромадян можна буде знайти, маючи в руках владу. Не знаю, як по всій країні, але в Броварах точно прийдуть інші, а не таблички поміняються.

     • avatar
      A_ukr
      8 років тому

      Не втрачаю надії на те що прийдуть люди які будуть принциповими, чесними, гідними, не підкупними, відкритими, кожний свій крок звірятимуть з своєю совістю, будуть мати сили та натхнення чути простих людей які живуть поруч і переймаються звичайними буденними проблемами (не раз на тиждень, місяць або рік). Хочу також відмітити що цих людей поттрібно бачити чути вже зараз і не тільки в мережі інтернет. Продумувати заходи знайомства з мешканцями Броварів, щоб їх бачили, знали, чули.
      В той же час продумати закони, які б унеможливлювали в подальшому зраду і кожний ніс би персональну відповідальність, не тільки моральну, а і матеріальну.

     • avatar
      Тарас Мельничук
      8 років тому

      А де ж їх стільки набрать чесних і неупереджених кандидатів. От ви скількох таких людей знаєте? А ще зауважте, що більшість з цих людей на виборах не пройдуть, і залишиться – маємо те що маємо. Результат на лице – маємо Оксану Мельник.

  • avatar
   олег шевчук
   8 років тому

   Звідки у вас така інформація про депутатів від Свободи ? В мене є інша інформація.

   • avatar
    A_ukr
    8 років тому

    Інформація від колег, з якими я спілкуюсь. Розумію що це не доказ, Спробую знайти відео матеріал, по сесіям міської ради і надати Вам лінки в цьому ж обговоренні, якщо я помиляюсь дайте іншу інформацію.

    • avatar
     олег шевчук
     8 років тому

     Я хочу бути об*єктивним звинувачення повинні бути підставними

     • avatar
      A_ukr
      8 років тому

      Так звичайно. Ось стаття депутата Павла Різаненко по 14-й сесії Броварської міської ради 6 скликання, що відбулась 20 жовтня 2011 року. Пропоную переглянути 7 хв відеозапису від початку, що приведений в статті, де видно як представник міської організації Свободи (Базишин Петро) голосує за проведення сесії, яка проводиться з порушенням регламенту. На цій сесії якраз голосують за виділення земельних ділянок. Крім того не підтримує Павла Різаненко в проведенні відеозйомки сесії, коли інші депутати зчинили галас і хотіли не законно заборонити відеозйомку.

      http://rizanenko.org/%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D1%8F-%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%96%D1%88%D0%B8%D0%B2-%D0%B7%D0%BD%D1%8F%D1%82%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8E-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE.html

     • avatar
      A_ukr
      8 років тому

      Особисто Ви і районна організація ВО Свобода, а також рядові члени міської Броварської організації викливають повагу своїми діями і принциповою позицією по відношенню до бандитської влади. Але нажаль є і такі, вчинки яких говорять самі за себе, що це пристосуванці.

     • avatar
      олег шевчук
      8 років тому

      Дякую за довіру ,але все ж таки, я передивився сесію, ну погодьтесь це не сутьеве звинувачення. Треба більше конкретики.

 • avatar
  Серега
  8 років тому

  Жаль что им клеймо на лоб не ставят!!! Что б на всю жизнь осталась, Рыгеоном!
  Пусть бы будущие поколения тыкали пальцами…