• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Для броварчан запрацював сервіс онлайн-петицій від “ДемАльянсу”

Листопад25/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

“Демократичний Альянс” відкрив сервіс онлайн-петицій для броварчан, повідомляє броварська команда “ДА” у соцмережах. Звернення громадян, які отримають 300 підписів, будуть опрацьовані “демальянсівцями” та відправлені на розгляд до Броварської міської ради. На сьогодні на сайті вже зареєстровано більше 20 петицій, найбільш популярною є “Впроваждення системи електронних черг у броварських поліклініках”, вона набрала 81 голос.

Вже декілька місяців як в Україні з’явилася законодавчо затверджена можливість подати електронну петицію до органів влади онлайн. Однак у Броварах до цього часу такої можливості не було: на сайті міськради відсутній розділ, через який можна створити, зібрати підписи та подати електронну петицію до Броварської міської ради чи виконавчого комітету, зауважують у “ДемАльянсі”.

“Як новообрані депутати міськради ми активізуємо вирішення цього питання у передбачений законом спосіб, щоб броварчани також могли скористатись цим зручним інструментом місцевої демократії”, – обіцяють “демальянсівці”. А тим часом пропонують своє рішення: сервіс онлайн-петицій для броварчан, який розробили ІТ-спеціалісти команди “ДемАльянсу”, – http://petition.brovary.org/

На цьому сайті можна створити онлайн-петицію, зібрати 300 підписів, після чого петиція буде опрацьована командою “ДемАльянсу” та направлена на розгляд до Броварської міської ради.

петиції

“Закликаємо вас активно користуватись цим інструментом – щоб, по-перше, депутати краще розуміли, які питання броварчани вважають найбільш нагальними та вартими їх уваги, а по-друге, щоб ми з вами разом перевірили, наскільки зручним є цей інструмент та під час створення сервісу електронних петицій на офіційному сайті міської ради врахували всі можливі недопрацювання. Розвиваймо демократію у Броварах разом!” – закликає “Демократичний Альянс”.

Сервіс запрацював лише вчора, але на сайті зареєстровано вже більше 20 петицій, більшість з них стосується питань ЖКГ (ремонти, освітлення, дороги, маршрутки, благоустрій тощо), але є й такі, як “Впровадження системи “електронних черг” у броварських поліклініках” (81 голос), “Будівництво школи в 4-му мікрорайоні” (27 голосів), “Приєднати м. Бровари до іGov та edata” (29 голосів) та “Відмінити проведення ярмарок на бул. Незалежності” (21 голос).

петиція
Найбільш популярна петиція

  • avatar
    Анна
    7 років тому

    А чого зареєструватися для підтримки петиції можна тільки через фейсбук, вконтакте та google? А чого не можна підписувати петиції броварчанам, які мають імейли не google?