• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Для вирішення «гаражного конфлікту» створили робочу групу у складі мешканців Броварів

Листопад30/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Останніми тижнями під час здійснення демонтажу гаражів по вул. Героїв УПА і бульв. Незалежності відбувались конфлікти та, навіть, сутички між працівниками спецвідділу із контролю за станом благоустрою міста та місцевими власниками металевих споруд. З метою вивчення та пошуку шляхів вирішення конфлікту днями утворили робочу групу. До неї ввійшли переважно місцеві мешканці. Про це йдеться у нещодавньому розпорядженні міського голови.

Як зазначено в документі, у складі робочої групи будуть 8 осіб. Серед них 6 – місцеві мешканці: Павло Дубленич, Віталій Кусташ, Віталій Оксьоненко, Людмила Галущенко, Олег Савченко та Андрій Возненко. Також з-поміж членів дорадчого органу буде депутат Вадим Мутило. Очолюватиме групу заступник міського голови Григорій Голубовський.

Як розповів член робочої групи Вадим Мутило, дорадчий орган має на меті знайти рішення, яке влаштує усі сторони конфлікту. Зі слів депутата, вже зараз міркують над такою пропозицією: надати власникам гаражів в оренду землі на Промвузлі Броварів, у районі відведення під лінії електропередач. Мовляв, таким чином вдасться звільнити двори від металевих коробок, надавши альтернативу водіям.

Нагадаємо, що у Броварах уже тривалий час міський спецвідділ із контролю за станом благоустрою під керівництвом Олега Єжакова проводить демонтажі приватних гаражів. Чиновники посилаються на незаконність встановлення таких гаражів та керуються рішенням виконкому. Їх підтримують деякі місцеві мешканці. Водночас, власники гаражів часто наголошують на свавільних діях демонтажників і виступають за компромісне вирішення питання. Зокрема, вказують, що готові впорядкувати розташування металевих споруд і платити за оренду землі.