• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Директор КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов написав заяву про звільнення

Квітень04/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сергій Сафронов – очільник одного із найбільших і найпотужніших комунальних підприємств міста, яке відповідає в Броварах за водо- та теплопостачання, написав заяву на звільнення.

«Так, це правда, що я написав заяву за власним бажанням, – підтвердив інформацію нашим журналістам Сергій Сафронов. – Чому так  учинив – без коментарів. Коментувати не можу, бо все може повернутися проти мене». Що послужило причиною для звільнення пана Сафронова з посади директора КП, яку він обіймав із 2011 року, – поки невідомо. Сам екс-очільник «Броваритепловодоенергія» лише сказав, що в його професійності не може сумніватися жоден броварчанин.

Для колег по роботі звістка про звільнення Сергія Сафронова стала несподіванкою. «Його викликали сьогодні вранці в міську раду і сказали написати заяву», – прокоментували вони. Колеги кажуть, що останнім часом із боку керівництва міста відкритих нарікань на роботу директора підприємства та і всього КП не було.

Звільнення із займаної посади свого підлеглого заступник міського голови Григорій Голубовський прокоментував так: «Людина захотіла перейти на іншу роботу. Це його рішення».

«З підприємства я не йду, лише перейшов на дільницю теплових мереж», – повідомив Сергій Сафронов.