• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Епідемія грипу в Броварах триває, але йде на спад – санстанція

Лютий01/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Протягом останнього тижня кількість хворих на грип та ГРВІ у Броварах була приблизно такою ж, як і у попередні сім днів. Ситуація навколо захворюваності стабілізувалася, а останнім часом навіть пішла на спад. Тим не менше, за останніми даними, епідеміологічний поріг досі перевищений на 33%. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради в міського голови повідомила начальник броварської санстанції Олександра Вакарчук.

За словами очільниці відомства, у період із 21 по 27 січня зареєстрували 1799 випадків захворювань на ГРВІ та грип. Серед них дітей до 17 років – 578 випадків. Вакарчук також зауважила, що завдяки призупиненню навчального процесу кількість хворих дітей за тиждень зменшилась із 42% до 32%.

Головний санлікар зазначила, що нині шпиталізований 51 хворий, в тому числі 44 дитини. Зареєстровані із пневмонією – 31 людина, з яких 15 – діти. Цей показник аналогічний показнику попереднього тижня.

Як повідомила Вакарчук, інтенсивність захворюваності у Броварах становить 152 особи на 10 000 населення, що перевищує на 33% епідеміологічний поріг.

Однак, порівнюючи ситуацію останніх днів, головний санепідеміолог зазначає: ситуація стабілізувалася, а за останні дні захворюваність навіть пішла на спад. Якщо попереднього четверга було 319 випадків захворюваності, то цього – 300. А в неділю зафіксували 64 випадки, серед яких дітей – 25.

Очільниця відомства також зазначила, що за даними лабораторних досліджень встановили грип типу «А» в одного із хворих. Однак який саме це штам грипу – наразі ще досліджують.