• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Еволюція Маєш Право Знати

Березень07/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Сьогодні світ побачила оновлена, третя версія сайту “Маєш Право Знати”.
Як “технічний директор концесії” (так-так, у неформалізованій ініціативі собі можна обрати будь-яку посаду :) хочу розповісти про еволюцію сайту, про те, як ми розвивалися, і що спонукало нас рухатись далі.

Вперше ідея створити веб-ресурс для висвітлення діяльності ініціативи з’явилася у вересні 2011 року. Перша версія сайту виглядала ось так: sites.google.com і була створена на безкоштовній закритій платформі Google Sites.

Коли кількість записів перевалила за 20, стало зрозуміло, що Google Sites є хоча й найпростішою платформою для створення сайтів, але є далеко не найфункціональнішою: ми були занадто обмежені у можливостях, тому в січні 2012 року було прийнято рішення перейти на іншу безкоштовну платформу WordPress, яка дозволила нам зробити сайт більш функціональним і зручнішим для користувачів – так з’явилася попередня, друга версія нашого сайту.

Але завжди хотілося чогось більшого, чогось потужнішого, хотілося, щоб кожен читач мав можливість стати автором та висловлювати свої думки на сайті. Хотілося, щоб сайт висвітлював не лише думку журналістів, але й думку кожного громадсько-активного броварчанина, якому є що сказати!

Саме тому активістами ініціативи було прийнято рішення змінити зовнішній вигляд сайту. Ми як і раніше продовжуємо використовувати платформу WordPress, але встановили нову тему, в якій можна зручніше переглядати новини за категоріями та дозволити авторам вести власні колонки – так народилася нова, третя версія “Маєш Право Знати”!

Дана версія – результат еволюції та розвитку спільноти небайдужих броварчан, які не хочуть мовчки дивитися на те, що відбувається навкруги. І я не думаю, що ця версія остання. Час диктує свої умови – і ми готові прийняти виклик!

Позначки:
 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Оу, Сергій нагадав про нашу першу версію сайту на платформі Google Sites.
  Хе, були часи, коли все було настільки інакше, ніж зараз ))
  А тепер завдяки нашому “технічному директору концессії” ми можемо користуватись усіма бонусами та перевагами платформи WordPress.
  Дякую, Сергію ;) Що б ми без тебе робили!