• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

У Броварської міської ради буде новий сайт за 200 тис грн?

Листопад30/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї п’ятниці, 27 листопада, в одному з приміщень Броварської міської ради відбулася зустріч депутатів від різних фракцій і міського голови з представниками компанії розробників сайтів Kitsoft. Гості запропонували створити новий веб-портал для міськради та назвали вартість роботи – 200 тис. грн. На новій платформі обіцяють широкий або вузький функціонал – за бажанням замовника. Про це розповів депутат міськради Олег Берестовий.

Зі слів броварського обранця, серед пропозицій представники компанії озвучили можливість подання до влади електронних звернень. Зокрема, на сайті можуть створити спеціальну карту, де громадянин матиме змогу поскаржитись владі на проблему, одразу вказавши її географічне місце.

В цілому, враховуючи якість попередніх робіт компанії Kitsoft, Берестовий вважає запропоновану ціну у 200 тис. грн. прийнятною. Водночас, у соцмережах питання ціни і пропозиції загалом викликало неоднозначну реакцію мешканців Броварів.

Окрім того, інше питання про гроші, озвучене на зустрічі, викликало несподівану для багатьох реакцію міського голови Ігоря Сапожка. Як розповіли присутні, наприкінці презентації журналіст видання «Трибуна-Бровари» Олексій Комаровський поставив запитання про те, чому саме ця компанія обрана розробником нового сайту. На це мер відповів таким чином: «У тебе є інші розробники сайту? Немає? Не задавай дурних запитань!».

 • avatar
  Анна Боженко
  7 років тому

  А приблизна вартість цьго сайту МПЗ?Чим не влаштовує аналогічний?Чи не може розробник цього сайту запропонувати свої послуги ?Мабуть буде в рази дешевше?Що нема більше куди гроши дівати?

 • avatar
  noyesmaybe
  7 років тому

  Такому хайтек місту як Брвр не личить мати сайт міської влади на безкоштовній платформі, яка підтримується та оновлюється напр. гугл. Красче знайти надійну хвірму, яка і кінцівку позолотить, і чий продукт застаріє через рік. А там знову сума у 5 цифр, або 6. Ми ж не Зімпапфе

 • avatar
  Анна Боженко
  7 років тому

  Ну в принципі так і є.Сама надійна схема відмивання коштів за надання посуг.Малюй цифри,по кінцівкі реальний коштрис сайту буде тищ 7-8,а решта на карман.Маладци !

 • avatar
  Irene Kripka
  7 років тому

  Тільки моя аварійна криша, на жаль, сама не перекриється, якщо запит я внесу в електронний реєстр. 200тис. – це майже повністю перекрита криша мого будинку 1960 р.