• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Радник Прем’єр-Міністра України звинуватив столичних журналістів у продажності

Січень04/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Під час 17-ої сесії Броварської міської ради 29 грудня 2011 р. радник Прем’єр-Міністра України, депутат міської ради, голова броварської організації Партії Регіонів, власник ПП “Феско” Сергій Миколайович Федоренко не зміг надати відповідь журналістам загальноукраїнських телеканалів СТБ, Новий, TVI, CITI на найгостріші питання стосовно виділення земельної ділянки для ПП “Феско” у Парку Перемога.

Замість цього пан Федоренко звернувся до депутатів зі словами: “Я пропоную депутатам, які сьогодні вводять в оману людей – ці кошти, які вони спрямовують на купівлю каналів…”

Обурені журналісти попросили пояснень стосовно того, кого саме з них було куплено? Пан Федоренко дуже розгубився, почав розповідати, що мав на увазі когось іншого, не присутніх журналістів і т.ін.

На конкретне питання Наталі Соколенко (СТБ): “Так скажіть, куплені журналісти чи не куплені?” лідер нашої броварської Партії Регіонів вирішив ухилитися: “Це не є питання моєї компетенції!”

Відео каналу TVI

А ось повний варіант цього моменту без монтажу

До речі, якщо вже мова зайшла про продажних журналістів…
Ввечері 03.01.2012 у ефірі телеканалу ЕКТА транслювали відеозапис 17-го сесійного засідання Броварської міської ради. Мені було цікаво подивитися: покажуть наші журналісти повну версію подій чи виріжуть неприємні для “регіоналів” моменти?
Виявилось, що до уваги громадськості із прес-конференції показали лише вступне слово пана Федоренка та декілька питань, а “незручні” питання, які задавали журналісти, “випадково” були вирізані!

Ось шматок відеозапису: ніби за помахом чарівної палички на 00:06 секунді камера переноситься з пана Федоренка на пана Сапожка, а далі – депутат Федоренко, не попрощавшися з журналістами, вже тихенько сидить за столом, а журналісти вже стоять посеред зали, заслуховуючи депутата Віканова, який розповідає страшну історію про тополі, які він власноруч зрізав!
Справжні чарівники наші оператори з ЕКТИ, чи не так? :)