• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

Громадськість взялась за ями на броварських дорогах

Квітень05/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У четвер, 5 квітня, розпочато відлік 28 календарних днів з моменту подачі скарг на дорожні дефекти Броварів до ДАІ Київської області у рамках всеукраїнського проекту «УкрЯма». Десять небайдужих громадських активістів Броварів зробили близько тридцяти фотографій ям свого міста та надіслали їх до відповідних інстанцій, щоб нарешті розпочати «лікування дорожньої гангрени в Броварах». Про це йдеться у повідомленні громадської організації «Громадський захист Київщини», яке знаходиться у розпорядженні «Маєш право знати».

«Громадський захист Київщини» переконаний, що місцева влада може належним чином відреагувати на прохання відремонтувати ту чи іншу яму. Якщо цього не трапляється протягом 31 дня з дня подачі заявки, громадяни мають повне право написати скаргу до прокуратури, яка, згідно із законом, має покарати порушників. «Ви хоча б уявляєте скільки галасу здійметься в ДАІ, якщо на них посиплеться купа скарг в прокуратуру? Одне можу сказати точно – буде дуже гаряче,» – заявляє представник громадської організації Павло Різаненко.

Проект «УкрЯма» вже почав давати свої плоди. З п’ятдесяти ям по Київський області було залатано шість. «Результат, звичайно, не вражає, але це все ж таки краще, ніж нічого. Радує хоча б те, що вони трохи розворушилися», – зазначає «Громадський захист Київщини» у своєму повідомленні.

Долучитися до акції може кожен охочий. Всю інформацію про те, як саме це зробити, що й куди треба відіслати, було дбайливо викладено на сайті http://ukryama.com. Ідея проекту належить російському громадському діячу та блогеру Олексію Навальному, чия команда створила сайт «РосЯма».

 • avatar
  Guest
  10 років тому

  То ви краще пишіть у інстанцію, яка відповідає за цю ділянку дороги, а не у ДАЇ)) – швидше залатають. Чи це заради піару?

  “З п’ятдесяти ям по Київський області було залатано шість” – а це просто смішно :D. Ви які ями рахуєте? Які по півметра глибиною? Чи маленькі? І ваші скарги тут не дуже допоможуть, бо є інші строки, за якими має бути ліквідована ямковість на дорогах. Це залежить від ситуації з фінансуванням у дорожній галузі – це ви знаєте?, ще має вагу те, яка площа пошкодженого покриття на окремо взятій ділянці – від цього залежать строки, які буде встановлено на ремонт окремої вулиці чи ділянки. Ви це враховуєте? Навіщо плутати людей, не знаючи дійсної ситуації, що відбувається вище?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Загальноукраїнський проект УкрЯма рекомендує і готує звернення саме в ДАІ.
   До речі, незрозуміло, звідки прес-служба ГРОЗИ взяла інфу “З п’ятдесяти ям по Київський області було залатано шість” – я відкрив сайт http://ukryama.com/ і бачу там зовсім інші цифри (див.додаток)

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   А ви до кого в цьому випадку звертаєтесь? Це ж реліз ГО “Громадський захист Київщини”, а не власна інформація “МПЗ”

   • avatar
    Guest
    10 років тому

    Та яка різниця, чий це проект? Ви коли подорожуєте автошляхами, то там на початку ділянки дороги (або у кінці – дивлячись в якому напрямку рухаєтесь) має бути інформація, хто цю ділянку обслуговує, от туди і треба звертатись.

  • avatar
   Sergiy Klimovych
   10 років тому

   власне, Гроза лише 30 ям у самих Броварах відзначила із 50 по всій області. залатано ями було ще до початку нашої роботи. що стосується алгоритму нашої роботи, то ми не виходимо за рамки роботи УкрЯми. 
   а ви що зробили для ліквідації цієї проблеми?

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Цікаво, відповідь з ДАІ вже прийшла? Що кажуть?