• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Громадський бюджет: до кінця голосування залишився тиждень

Липень21/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Триває голосування за проекти Громадського бюджету Броварів. Лідерами наразі є майданчик по вул.Лагунової, 17А та майданчик по вул.Симона Петлюри, 17-17А, ці проекти набрали на сайті більше 90 голосів. Голосування розпочалося 7 липня і триватиме до 27 липня включно.

Голосування за проекти, подані громадою Броварів, які фінансуватимуться з міського бюджету, почалося 7 липня. Про це на офіційному сайті Броварської міської ради було розміщено відповідне оголошення. Нагадаємо, на проекти громадян виділяють 3 млн грн, до участі було допущено 20 проектів з 26. Можна віддати свій голос за один малий та один великий проект. Голосування триватиме до 27 липня (включно).

Проголосувати за обраний проект можна двома способами: на сайті за ЦИМ посиланням після авторизації через систему BankID. Або – заповнити друковану версію анкети у Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18.

Через два тижні після початку голосування, ситуація з проектами на сайті виглядає так:

Лідером голосування є проект спортивного майданчику за адресою: вул.Лагунової, 17, на території БНВО, вартістю 999 650 грн. Авторкою проекту вказана Оксана Попова. Проект набрав 96 голосів.

Наступним є проект спортивного майданчику за адресою вул.Петлюри, 17-17А, на території ЗОШ №10, вартістю 805 595 грн. Автор проекту – Максим Семенов, депутат Броварської міської ради, колишній член фракції “Самопоміч”, наразі позафракційний. Проект набрав 91 голос.

Ще 6 проектів знаходяться у другому дівізіоні та набрали від 37 до 80 голосів. Здебільшого це також майдачники чи сквери, а також проект освітлення переходів та проект встановлення сміттєвих урн.

Третя частина переліку містить 10 проектів, за які проголосували від 1 до 19 броварчан.

У той же час деякі ініціативи не набрали ні одного голосу. Серед таких – пропозиції Марії Обухової (Овдієнко) щодо видання книжки про історію Броварського краєзнавчого музею та встановлення демонстраційної ніші з трамвайними рейками, по яких у 1912-14 рр. ходив мототрамвай.

Повний перелік проектів:

Детальніше з проектами можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.