• Сьогодні: Понеділок, 12 Квітня, 2021

Ігорю Васильовичу присвячується

Березень16/ 2013
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Дуже прикро, що броварський міський голова не має аккаунту у соціальних мережах, де мешканці могли б «з перших вуст» дізнаватися про те, що відбувається у місті та про реакцію міського очільника на ці події.

Досвід взаємодії з броварською владою показує, що якщо хочеш, щоб чиновники почали робити щось гарне і корисне, необхідно починати робити це самостійно. Так сталося і з формуванням нашого реєстру публічної інформації, і з відеотрансляціями сесій міської ради, які розпочалися лише після того, як Різаненко почав робити це самостійно.

Щоб не залишати броварчан без інформації про броварських чиновників, я створюю неофіційну сторінку відомого броварського політика – Ігоря Сапожка і обіцяю наповнювати її свіжою інформацією про Ігоря Васильовича, новими фотографіями та відеозаписами.

Сторінка доступна за посиланням: https://www.facebook.com/pages/…

Я хочу підкреслити, що ця сторінка не є офіційною сторінкою Ігоря Васильовича і тим паче не є підробною (фейковою) сторінкою. Про це чітко написано у описі – це сторінка, присвячена відомій у Броварах особистості. На сторінку підписуються люди, яким цікава діяльність броварського міського голови.

Facebook Сапожко

Прошу всіх приєднуватись, «лайкати» та радити друзям.
Обіцяю, що інформація буде тематичною, оперативною і в кращих традиціях епохи «пАкращеня» ;-)

P.S. Дуже сподіваюсь, що це спонукає Ігоря Васильовича зареєструвати нарешті свою власну сторінку на facebook і регулярно її оновлювати

Позначки:,
 • avatar
  Andriy Kachor
  8 років тому

  Боюсь, що Сапожка це спонукає не завести власну сторінку – що він мав би зробити як притомний політик – а звинуватити “продажних журналістів в черговій інформаційній провокації”

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   8 років тому

   Ну ми все ж будемо сподіватися на притомність і соціальність Ігоря Васильовича :)