• Сьогодні: Понеділок, 25 Жовтня, 2021

Конкурс на посаду головного еколога Броварів виграв Юрій Жимайлов

Березень24/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні завершився конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань екології. За підсумками перегонів перемогу отримав геофізик, активіст Юрій Жимайлов. Саме його комісія рекомендуватиме міському голові на посаду головного еколога міста.

На посаду головного еколога міста претендувало 4 кандидати. Однак на комісію прийшли тільки троє: Олександр Гнилозуб, Юрій Жимайлов і Юрій Немчин. Один з кандидатів, мешканець м.Черкаси, Олександр Гвоздь із невідомих причин не прибув.

Усі конкурсанти пройшли іспит.  Протягом години претенденти давали письмові відповіді на 5 запитань, що стосувалися знань Конституції України, Закону «Про місцеве самоврядування», Закону «Про запобігання корупції» та 2 фахових. Знання кандидатів оцінювала конкурсна комісія у складі: уповноваженого Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА Сергія Мовчана, заступників міського голови – Григорія Голубовського, Олександра Резніка, Лариси Виноградової, начальниці юридичного відділу Альбіни  Баба-Мірзоєвої та керуючого справами міськвиконкому Костянтина Кузнєцова.

За результатами тестування, ІІІ місце за кількостю балів посів Юрій Немчин, ІІ місце – Олександр Гнилозуб, який нині працює в державній екологічній інспекції Київської області. Лідером перегонів став Юрій Жимайлов.

Юрій Жимайлов (на передньому плані). Скріншот відео “Трибуна Бровари”

Юрій Миколайович Жимайлов працював у пошуково-знімальній експедиції, в апараті Управління «Надра України» на посаді головного фахівця, заступником начальника режимно-секретного відділу апарату України, інженером із охорони праці державного підприємства «Умігація», головним спеціалістом у Державній службі геології та надр України, начальником відділу екологічних фондів Міністерства екології та природних ресурсів України, заступником начальника Департаменту будівництва ПАТ ДАТ «Чорноморнафтогаз».

Мета роботи головного спеціаліста з питань екології – забезпечення на належному рівні реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, забезпечення контролю екологічної ситуації, розробка та виготовлення екологічних програм, проектів та експертиз у м. Бровари.