• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

Стали відомі імена кандидатів на посаду головного еколога Броварів

Березень21/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Уже цього тижня у Броварах з’явиться свій еколог, якого раніше в місті не було. 18 березня закінчився останній термін подання заяв на конкурс, оголошений  Броварською міськрадою на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань екології. У п’ятницю, 24 березня, комісія розгляне заяви кандидатів та виголосить своє рішення. Хто ж претендує на посаду головного еколога Броварів?

Як повідомили у відділі кадрів Броварської міськради, на посаду головного спеціаліста з питань екології подано 4 заяви: три претенденти – Олександр Гнилозуб, Олександр Гвоздь, Юрій Жимайлов із досвідом роботи, Юрій Немчин – без.

Із 4 кандидатів для броварчан знайомі імена лише двох: Юрія Миколайовича Жимайлова – геофізика, активіста, члена робочої групи щодо очистки озера, що на Пекарні, та Юрія Миколайовича  Немчина.

Юрій Жимайлов ( у центрі). Скріншот відео “Трибуна Бровари”
Юрій Немчин

Останній у стінах міськради досить відомий – це чоловік не менш відомої у Броварах Тетяни Немчиної, яка балотується практично на всіх виборах останніх років із 10. Юрій Миколайович уже не вперше намагається посісти чиновницьке крісло у міськради. Востаннє пан Юрій висував свою кандидатуру в грудні 2015 р. на посаду заступника міського голови з комунальної сфери. У 2006 році балотувався на посаду міського голови, дещо пізніше – в депутати  Київської обласної ради, а на останніх місцевих виборах – за списками проекту екс-регіоналів «Наш край».  Із весни 2013-го  по серпень 2015-го Юрій Немчин служив у зоні АТО.

Щодо трудової діяльності, то працював начальником спецвідділу контролю за благоустроєм Броварської міськради, головним спеціалістом КП «Київблагоустрій», головним спеціалістом відділу контролю за  благоустроєм  у Шевченківській  РДА м. Києва.

Уже в п’ятницю, 24 березня, об 11:00, комісія розгляне заяви претендентів та рекомендуватиме кандидата на посаду еколога у Броварах.

Нагадаємо: рішенням 25-ї чергової сесії до штату виконавчого комітету Броварської міськради було введено нову структурну одиницю – посаду спеціаліста з питань екології. Передбачається, що міський еколог на місцевому рівні зможе вирішити багато питань: від спалювання сміття до вирубки дерев.