• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Майже всі читачі «МПЗ» знають, хто є мером Броварів та секретарем міськради

Березень11/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

IMG_210656 % читачів «Маєш право знати» правильно відповіли на всі п’ять запитань, які ми поставили, щоб перевірити, чи знають броварчани міську владу. Загалом участь у конкурсі-опитуванні взяло 75 людей. З 42 відмінних знавців броварського політикуму 37 залишили свої електронні адреси, тож саме вони й отримають чудові ручки з логотипом нашого сайту.

У запитанні «Хто є Броварським міським головою?» за правильну відповідь – Ігор Сапожко – проголосувало 95% учасників опитування. Двоє людей обрали хибний варіант «Сергій Федоренко», одна особа проголосувала за Павла Різаненка і хтось один досі вважає, що Бровари очолює Віктор Антоненко.

На запитанні «Хто обіймає посаду секретаря Броварської міськради?» відсоток тих, хто відповів правильно – Олена Семенюк (Кіяшко) – був ще більшим – 97 %. Лиш двоє з опитаних подумали, що секретарем міськради є Клавдія Сдобнякова, яка насправді очолює КП «Бровариінвестбуд» та є радником міського голови.

Дещо гірше наші читачі знають, хто є керуючим справами виконкому. За правильний варіант – Костянтин Кузнєцов – проголосували 88 % учасників конкурсного опитування. П’ятеро осіб подумали, що «завгоспом» виконкому є вище згадана Клавдія Сдобнякова, двоє обрали варіант «Олена Семенюк (Кіяшко)», а ще двоє подумали, що нині цю посаду обіймає колишній міський голова Віктор Антоненко.

Четверте запитання показало, що броварчани не так вже й добре знають склад депутатського корпусу міськради. Лише 79 % з опитаних відповіли правильно, що депутатом нинішньої Броварської міськради не є Дмитро Ратніков. 12 % (9 осіб) вирішили, що до складу ради не входить екс-мер Віктор Антоненко, 5 осіб помилково обрали варіант «Роман Сімутін» та двоє осіб подумали, що депутатом не є Євген Гредунов.

Найгірша ситуація з правильними відповідями була на останнє запитання, де ми цікавились, яка трійка депутатів свого часу очолювала одне підприємство. Звісно, ми мали на увазі комунальне підприємство «Оздоровчо-реабілітаційний центр», директором якого у 2005-2010 роках був Сергій Федоренко, потім ним керувала Олена Семенюк (Кіяшко), після чого посаду директора КП зайняла Людмила Жеребцова. За правильну «трійку» проголосувало 76 % опитаних. Друге місце посіла хибна трійка «Антоненко-Сімутін-Андрієвський» (11 %), третє – «Антоненко-Федоренко-Андрієвський» (8 %), найменше набрав неправильний варіант «Сімутін-Жеребцова-Семенюк» (5 %).

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Гадаю, Клавдію Борисівну Сдобнякову “записали” у керуючі справами виконкому через те, що вона нерідко поводиться як справжній цербер-охоронець виконкому та міської ради. Цікаво, чи вийде вона колись з цієї невдячної “ролі”?… Кажуть же, що колись вона була цілком притомною вчителькою у 8 школі, а тепер…

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Просимо всіх, хто взяв участь у конкурсі, перевірити свої поштові скриньки!

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Цієї середи відбулось вручення подарунків переможцям конкурсу та розіграно головний приз – щоденник від МПЗ. Шляхом жеребкування визначено переможця – учасника з емейлом [email protected] ukr.net Просимо переможця зв’язатися з редакцією за адресою info @ pravo-znaty.org.ua до кінця тижня, інакше щоденник отримає інший учасник, емейл якого було витягнуто другим.
  P.S. учасники, які не змогли отримати подарунок (ручку) у призначений час, можуть отримати його у індивідуальному порядку – звертайтесь до редакції будь-яким доступним способом: емейл, коментарі, форма на сайті, соцмережі…
  P.P.S. Вітаємо переможців!!! :)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Вітаємо переможця конкурсу – Дмитра, який сьогодні забрав наш головний приз – чудовий брендований щоденник від “Маєш право знати”! :)