• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

Ми змінились – і хочемо знати Вашу думку про новий формат “Маєш право знати”

Липень06/ 2015
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Минуло трохи більше місяця, як на “Маєш право знати” відбулись суттєві зміни: ми оновили дизайн сайту та формат нашого видання. Тепер наш головний фокус – це новини та події, які стаються у Броварах. Щодня наші редактори та журналісти “моніторять” офіційні джерела інформації (міськрада, міліції, патрульна служба) та фейсбук-спільноти громадських організацій, щоб у підсумку дати читачу загальну картину медіадня у нашому місті та анонси найцікавіших подій. Від наших постійних читачів, друзів та знайомих ми чули різні відгуки про ці зміни. Тепер же ми хочемо запитати думку всіх наших читачів і будемо дуже вдячні за ваші коментарі під цією публікацією та участь в онлайн-голосуванні. Пишіть, що вам подобається, що не подобається, чого не вистачає, а що навпаки – ми робимо дуже вдало.

Як і раніше, ми тримаємо руку на пульсі життя активних спільнот та організацій, які діють у нашому місті, інформуємо про цікаві ініціативи та проекти броварчан, безкоштовні освітні заходи та зустрічі з відомими людьми, круглі столи та засідання робочих груп, рейди активістів та результати “громадських інспекцій”. Анонси та репортажі з таких подій – основа нашого видання, адже саме це відповідає нашій місії – “надихнути броварчан бути активними та діяти”. При цьому ми також інформуємо про надзвичайні події, які стаються у нашому місті – ДТП, пожежі, крадіжки, пограбування та результати роботи правоохоронних органів, коли вони є. А ще – передруковуємо важливі оголошення від органів влади – про громадські обговорення, анонси сесій міськради, вільні комунальні приміщення тощо.

v1

Нам важливо зібрати й узагальнити на одному ресурсі усі важливі повідомлення та новини, які стосуються нашого міста – щоб читач не витрачав на це свій час та зусилля. Завдяки нашим новаціям кількість публікацій на нашому сайті виросла майже вдвічі – з 50-60 статей в середньому на місяць до 112 публікацій у червні. Відвідуваність у першому місяці літа теж була чимала – понад 23 000 унікальних користувачів, які загалом зайшли на сайт 39 500 разів та прочитали понад 75 000 публікацій. Найбільше переглядів набрали публікації про зустріч броварчанами загиблого бійця, репортаж про випускний, повідомлення про масштабні пожежі, список вакансій від Центру зайнятості та репортажі про антиалкогольний рейд у парку “Перемога” і з концерту рок-гурту “Брутто”.

А ще у нас відбулись зміни у складі редакції. Наші зіркові автори – Андрій Качор і Тарас Шако – перейшли у новий проект: тепер вони створюють омріяне “Броварське Громадське Телебачення“. Натомість до нашої редакторської команди долучився Дмитро Карпій, а до журналістської братії – досвідчений репортер Олексій Комаровський та молода кореспондентка Ольга Лещик. А ось Вікторія Оникієнко, користуючись літніми канікулами, поєднує і роботу на телебаченні, і написання статей для “МПЗ”.

Усі ми хочемо робити якісний інформаційний продукт, який буде цікавим та значимим для броварчан, а тому закликаємо наших читачів висловити свою думку про “Маєш право знати” – тут у коментарях, або в онлайн-голосуванні. Що вам подобається, що не подобається, чого не вистачає, а що навпаки – ми робимо дуже вдало – пишіть, нам цікаві ваші відгуки та пропозиції ;-)

 

 • avatar
  Alexsandr Zagadum
  7 років тому

  прокрутка глючит.. иногда коментарии просто не удобно читать.

  дизайн красивый но делайте просмотр всех событий в ленту.
  ранее лично я листал слайд-шоу и смотрел последние 10 новостей. счас как то тяжко с ориентацией, что нового и что главного.

  Как вариант добавить иконки к статьям, милиция, гос новости.. важное- это как идея