• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Мешканці Київщини здали в поліцію 158 одиниць зброї, 307 набоїв та 15 авіаційних бомб

Листопад08/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Закінчився оголошений в жовтні для мешканців столичного регіону місячник добровільної здачі до органів внутрішніх справ вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки, вибухових пристроєв та спецзасобів. Жителі Київщини добровільно здали в поліцію 158 одиниць зброї та 46 спецзасобів. Були перевірені 497 власників зброї, не обійшлося і без порушників законодавства.

Протягом жовтня в столичному регіоні проходив місячник добровільної здачі зброї, бойових припасів та інших спецзасобів. Цей захід був організований для того, аби громадяни, які зберігають зброю без відповідного дозволу, могли її здати або легалізувати, щоб уникнути непорозумінь із законом. Про підсумки проведеного місячника розповідається на сайті Головного управління Нацполіції Київщини. За цей період було здано в поліцію 158 одиниць зброї та 46 спецзасобів: нарізні пістолети, мисливська нарізна та гладкоствольна зброя, газові пістолети та револьвери, пристрої для відстрілу патронів, холодна зброя. Також здали 307 набоїв, 1 гранату «Ф-1», 15 авіаційних бомб і 2 снаряди часів ВВВ.

pm806image001
Фото: Нацполіція

Також поліцейські провели відпрацювання за місцем проживання 497 власників зброї та вилучили 61 одиницю  зброї та спецзасобів, на 68 власників склали адмінпротоколи за ст.192 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення громадянами строків реєстрації нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік). Згідно КУпАП, таке адмінправопорушення передбачає попередження або штраф від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В поліції нагадують, що більш серйозна, кримінальна, відповідальність передбачена за незаконне носіння, зберігання, купівлю та передачу вогнепальної зброї та боєприпасів – позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.