• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

З 1 жовтня розпочався місячник добровільної здачі зброї

Жовтень06/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 1 по 31 жовтня кожен місцевий мешканець може добровільно здати зброю, вибухові матеріали та спеціальні засоби, які зберігались незаконно або отримати дозвіл на зберігання зброї. Про це повідомляється в оголошенні на сторінці Броварського відділу поліції в FB.

Як зазначається у повідомленні, особа, яка вчинила кримінальне правопорушення, звільняється від кримінальної відповідальності, у разі добровільної здачі органам влади зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв.

Також, громадяни мають право зареєструвати здану ними зброю, якщо вона не значиться як втрачена, викрадена або не була знаряддям скоєння злочину.

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність згідно законів України.

Для отримання інформації щодо порядку здачі зброї та отримання дозволу на її зберігання, можна звертатися до чергової частини, до працівників дозвільної системи Броварського відділу поліції, за адресою: місто Бровари, вул. Лесі Українки, 1,  або за номером 102.