• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Міська рада планує витратити 14 мільйонів на капремонт 46-ти броварських будинків

Березень25/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварські чиновники у 2016 році мають намір витратити трохи більше 14 млн. грн. на капітальний ремонт житлових будинків. Усього запланували відремонтувати 46 будівель. Серед робіт – ремонти конструктивних елементів, заміна та модернізація ліфтів, а також – утеплення та облицювання фасадів. Гроші передбачили в рамках Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства на 2011–2016 роки. Про це йдеться у відповіді на запит наших журналістів і в офіційних рішеннях Броварської міської ради.

Як зазначають чиновники, усього на капітальні ремонти цього року піде 14,061 млн. грн. Із них 1,5 млн. грн. передбачили на ремонт під’їздів, 1,2 млн. грн. – на капремонт шатрових дахів. Іще 1,66 млн. грн. – на ремонт м’яких покрівель.

Окрім того, заплановані ремонти, заміни та модернізація ліфтів. Зокрема, модернізують три пасажирських ліфти у житловому будинку по бульв. Незалежності, 19-А. На це передбачили 1,56 млн. грн. Ще 9 ліфтів очікує капітальний ремонт на загальну суму в 0,5 млн. грн.

Два тижні тому депутати також додали грошей на статтю витрат «Капітальний ремонт, утеплення, облицювання фасадів, герметизація швів ж/б». Цього року на такі заходи передбачили 5,3 млн. грн.

Окрім того, як зазначають чиновники, у 6-9 під’їздах житлового будинку по вул. Михайла Грушевського, 17 проведуть реконструкцію внутрішньобудинкових мереж системи опалення. Обсяг запланованих на це коштів не уточнюють.