• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

На Бровари насувається гонконзський грип, але поки що ситуація контрольована

Листопад28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Минулого тижня до лікарів звернулись 735 мешканців міста, в яких зафіксували грип. Про це сьогодні під час оперативної наради за участю секретаря міськради Петра Бабича розповів очільник броварської санслужби Віталій Прокопенко. Водночас, ситуація із захворюваністю лишається контрольованою і суттєво не відрізняється від показників минулого тижня, кажуть головні лікарі Броварів.

Як зазначає Віталій Прокопенко, із 735 осіб, в яких виявили грип, дітьми є 66 %. Усього шпиталізували із таким діагнозом 28 осіб, серед яких 24 – діти. Водночас, «важких» хворих немає. Всі, хто перебувають у стаціонарі, отримують необхідне лікування.

Головний санітарний лікар Броварів називає ситуацію із захворюваністю за минулий тиждень благополучною і контрольованою. Слова Віталія Прокопенка доповнює колега Олександра Вакарчук. Вона вказує, що захворюваність у дитячих садочках і школах в цілому перебуває на рівні минулого тижня. Так, у садках було 332 хворих, а зараз навіть трохи менше – 314. А по школах захворюваність зросла на 1 %. Було 1255 дітей, а тепер – 1393.

Доповнюючи тему грипу, головний лікар «Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Кравцов розповів, що в Києві вже виявили гонгконзький штам вірусу. Він особливо вражає дітей віком від 6 до 9 років. Медик спрогнозував, що цей вірус скоро прийде і до Броварів, оскільки перебуває недалеко.

Ігор Кравцов також додав своєї статистики щодо захворюваності. З його слів, одних лише звернень від громадян протягом 5 днів було 5127. Із них 1835 – це діти. Головлікар акцентував, що нині хворіє дуже багато дітей. І підхоплюють вони недугу переважно від однолітків, які приходять до шкіл хворими.