• Сьогодні: Четвер, 27 Січня, 2022

Офіційна фан-зона бою «Кличко-Повєткін» у Броварах!

Жовтень04/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

банер5 жовтня під час «бою десятиліття» – протистояння українського «Сталевого Молоту» Володимира Кличка з «Російським Вітязем» Олександром Повєткіним – у Броварах буде організовано офіційну фан-зону.

Офіційний фан-клуб братів Кличко вирішив влаштувати фан-зону в місті-супутнику Києва, адже саме в Броварах свої перші кроки в боксі робив Володимир Кличко – на базі місцевого училища та під керівництвом броварських тренерів.  Відтак хлопці з klitschko-brothers.com сподіваються, що броварчани влаштують українському чемпіону шалену підтримку, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від Москви, де й відбудеться поєдинок. Окрім того, за броварськими вболівальниками спостерігатиме знімальна група російського телеканалу “РТР” – московські журналісти планують зробити сюжет з ресторану “911” про те, як українці підтримують свого чемпіона.

DSC_4387

Фан-зону буде облаштовано в броварському ресторані «911», де напередодні бою між глядачами будуть розіграні шарфи та футболки із зображенням братів Кличко, а також плакат з автентичним автографом Володимира Кличка. Початок о 20:30 за адресою м. Бровари, бульвар Незалежності, 16, ресторан «911». Замовлення столиків за телефоном: 067 777 0 911.

Позначки:,
 • avatar
  Хилькан
  8 років тому

  Бровары всегда БЫЛ , ЕСТЬ И БУДЕТ БОЙЦОВСКИМ ГОРОДОМ ! И не только Кличко выходцы на мировую арену из Броваров о которых знает весь мир . Про Дзиндзерука и Нужненко тоже забывать не надо .

 • avatar
  Хилькан
  8 років тому

  Долго Поветкин отказывался от боя ,но все равно час настал !!!