• Сьогодні: Понеділок, 13 Січня, 2020

Підрахуй Ситєнков утік з Броварів!

Вересень25/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

За інформацією, яку сьогодні отримала у своє розпорядження Громадянська кампанія «Наступ», броварський «підрахуй» (голова броварської окружної виборчої комісії) Максим Ситєнков написав заяву про відставку!

Завдяки зусиллям громадськості, журналістів та неабиякому тиску на «підрахуя» з боку активістів «Наступу», Максим «Підрахуй» Ситєнков таки злякався і вирішив не випробовувати нерви броварчан.

Символічно, що сталось це в річницю яєчного скандалу, коли Янукович ледь не «склеїв ласти» через одне куряче яйце. Ситєнков, котрий також став об’єктом яєчної атаки, але вже в Броварах, обравши день своєї відставки, продемонстрував тонке почуття гумору! :)

Давайте згадаємо, як протікала кар’єра обухівсько-вишневого Підрахуя у Броварах і що змусило Ситєнкова «рвати кігті» з нашого славного міста!

P.S. Таки «завалили кабана»! ;)