• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Після масажиста кандидатом від ПР у Броварах буде хірург

Травень07/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

187582470c0434b0223e11020a3f64a1Сьогодні відбулось засідання броварської виборчої комісії щодо проміжних виборів депутата броварської міської ради на Торгмаші.

За давньою традицією вибори в Броварах починаються із застосування брудних технологій, котрі мають на меті усунути опозиційних кандидатів. Наскільки мені відомо, не все гладко з реєстрацією єдиного кандидата від УДАРу, Свободи та Батьківщини Володимира Опалька, ще гірші справи у кандидата від Демократичного Альянсу Сергія Іллюхіна. Про їхню ситуацію чекатимемо розповіді з перших вуст тут на “МПЗ”.

Водночас все добре з документами у висуванця від Партії регіонів та інших провладних технічних персонажів.

Дані, котрі я наведу нижче – ще далеко не повні, залишимо детальний аналіз сьогоднішніх рішень на потім. Але про деякі цікавинки можна сказати вже зараз. Так, сьогодні сім кандидатів на вакантне крісло 42-го депутат броварської міської ради були зареєстровані. Ще трьом – відмовлено.

Зокрема, зареєстровано кандидата від Партії регіонів. Представляти партію Януковича та захищати інтереси володарів золотих унітазів на “торгмашівських виборах” буде хірург з 20-літнім стажем, завідувач хірургічного відділення броварської ЦРЛ Коляда Володимир Степанович. Чому заслужений медик вирішив стати “на бік темряви” та взяти на себе роль головної мішені передвиборчої м’ясорубки – ми ще розберемось і скоро сподіваюся надати нашим читачам багато цікавих фактів з життя “регіоналівського “хірурга.

Ще одним цікавенним персонажем, що теж зареєструвався кандидатом стала журналістка місцевого телебрехунця “Наше місто” Наталія Кривобок від партії “Народно-трудовий союз”. Яким чином кандидат на виборах зможе далі виконувати функції муніципального журналіста – дуже цікаво. Утім сьогоднішня реєстрація Кривобок – привід починати розбирати дану пані, як то кажуть, по-поличкам.

Крім того змагатись за депутатське крісло планує також член ДВК на парламентських виборах 2012 року Краснобай Тетяна Павлівна, котра у виборчій комісії представляла директрису ЗОШ №2 Оксану Мельник. Краснобай в депутати йтиме за поданням партії “Зелені”, але й сама Мельник також братиме участь у перегонах – від партії “Єдність”. Цікаво, коли член ДВК від технічного кандидата згодом сама стає технічним кандидатом, а той, перший технічний кандидат, продовжує таким бути. Ух, сам заплутався :)

Проте відсьогодні ми почнемо розплутувати цей клубок чергових схем міської влади та розповідатимемо про учасників перегонів  особливо детально. Вибори почались! :)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Щось багато лікарів у міській раді вимальовується: вже є Бурий, Федоренко, Шкуренко, у виконкомі – Багнюк… Ну у Коляди шансів, думаю, небагато: “висуванець партії регіонів” – не дуже почесний титул

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Інколи стає шкода таких людей, які всю свою почесну біографію – в даному випадку лікарську – перекреслюють одним рішенням працювати на користь бандитів. Ще й добровільно.