• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

Броварська прокуратура збирає свідчення про чиновників, які зганяли людей на антимайдан

Лютий16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

img_2013-12-021684892944У терміновому порядку міжрайонна прокуратура збирає інформацію про броварських «тітушок» та відправку бюджетників на антимайдан під час революційних подій минулого року. Свідчення громадян про конкретні факти приймають телефоном у броварській прокуратурі відсьогодні та до 20-го лютого на виконання доручення новопризначеного Генпрокурора Шокіна.

Окрім того згідно з дорученням Генерального прокурора від 13.02.2015, Броварська міжрайонна прокуратура «проводить  вивчення матеріалів, зареєстрованих у Броварському МВ міліції та інших правоохоронних органах, моніторинг друкованих та електронних ЗМІ, опитування громадян щодо подій, які мали місце упродовж грудня 2013 – лютого 2014 року». Зокрема, прокуратуру цікавлять факти, пов’язані з:

– участю конкретних жителів м. Бровари та Броварського району в м. Києві у так званому «Антимайдані»;

– організацією та участю в групах так званих «тітушок»;

– організацією та примушуванням представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівниками бюджетних установ підлеглих до участі в таких акціях, фінансуванням таких заходів;

– організація та фінансування виїздів автобусів з цими особами на «антимайданівські» акції, залучення до цього перевізників.

Як йдеться в листі прокурора Олефіренка, прокуратура звертається “до всіх громадян, які володіють інформацією з вищенаведених питань про такі конкретні факти повідомляти Броварську міжрайонну прокуратуру (П.І.Б. причетних осіб, телефони, автотранспорт з д.р.н., передати наявні копії або оригінали документів, відеозаписи та фотознімки, тощо)”. Усю подібну інформацію можна повідомити упродовж п’яти днів відсьогодні, 16 лютого і до п’ятниці 20 лютого з 9:00 о 18:00 за телефонами 5-22-24, (044) 513-22-83.

«Маєш право знати» зі свого боку надає та продовжує надавати правоохоронним органам усю інформацію з цього приводу, зібрану нашими журналістами протягом Революції Гідності. Також ми просимо наших читачів максимально поширити цю інформацію та посприяти правоохоронним органам у зборі свідчень про дані злочини, зокрема здійснені місцевими посадовцями.

 • avatar
  Барс Барс
  7 років тому

  То, что происходит в нас в стране и в частности в Броварах меня просто поражает. Вот смотрите, я голосовал за П.А.Ризаненко не потому что он юрист, а в основном потому, что он талантливый экономист. Я ожидал, что он будет привлекать инвесторов, создавать климат в Броварах для инвесторов и бизнесменов. А ему приходится бегать по прокуратурах, милициях и т.д. Какие-то там подписи ставить или не ставить (это я в фейсбуке читал). Но, если П.А.Ризаненко не проконтролирует процессы расследования тех или иных преступлений, то они, эти процессы, обязательно заглохнут. Ну не хотят прокуроры или милиционеры заниматься своими прямыми обязанностями, если то или иное дело не подстегнет депутат. А разве этим должен заниматься экономист?
  Теперь же по теме. Видеоматериалов по этой теме тьма! И прокуратура могла бы и должна этим заниматься!!! без подстегивания Симутина Р.М. или Ризаненко П.А. Но я уверен на 99%, что если депутаты не напишут ″запытов″, то это дело очень быстро заглохнет. Ну может выставят на роль жупела, какого-то титушку, и возможно даже дадут какой то условный срок. Но организаторы останутся нетронутыми. А новый генпрокурор построит себе дачку, наверное не на Украине. На Украине сейчас опасно.
  Честно говоря я не очень рад этой инициативе прокуратуры. И не потому, что она не нужна, а потому что без подстегивания неравнодушных депутатов она, априори, не будет осуществлена. Да и с подстегиваниями не очень. Это все, очень похоже, на пиар, на популизм. И за этим действом будут следить и участовать, причем активно участвовать, депутаты. Потому что, само по себе, к сожалению, ничего не делается! А хотелось бы, чтобы депутаты занимались не титушками, которые сейчас никто, а занимались экономикой!!!