• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

У Броварах викрили підпільний цех по виготовленню контрафактного алкоголю

Серпень19/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах на території одного зі складських приміщень викрито підпільний цех, що виготовляв алкоголь без жодного дозвільного документу. Сурогат зберігався у 220-літрових бочках, загалом правоохоронці вилучили 29 тон контрафактного алкоголю, наразі триває слідство, – повідомляє прес-служба прокуратури Київської області на офіційному веб-сайті.

Зокрема, у повідомленні сказано:

Працівниками прокуратури Київської області розпочато розслідування щодо функціонування підпільного цеху, який в м. Бровари без жодного дозвільного документу виготовляв алкоголь.

Під час перевірки одного зі складських приміщень підприємства, працівниками податкової міліції Київської області виявлено цех, який був облаштований для виготовлення алкоголю. У цьому приміщенні сурогат зберігався у 220-літрових бочках. Загалом правоохоронці вилучили 29 тон алкоголю.

Контрафакт
Фото – з Інтернету

Вивчивши матеріали справи, прокуратурою Київської області прийнято рішення про внесення відповідних відомостей до ЄРДР, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення з метою збуту підакцизних товарів).

Наразі триває слідство, в ході якого буде встановлено коло осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.