• Сьогодні: Понеділок, 13 Липня, 2020

Позачергова сесія: сьогодні спробують змінити секретаря Броварської міськради

Травень31/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні скликають 14-ту позачергову сесію Броварської міської ради. Серед питань: дострокове припинення повноважень секретаря Олексія Здоровця. Одразу після голосування спробують обрати когось іншого на вакантне місце. Про це йдеться у розпорядженні мера, яке з’явилось на сайті міськради лише вчора.

Голосування і за зняття з посади, і за призначення буде таємним. Кого саме запланували зробити новим секретарем і чи запланували взагалі – наразі не відомо.

Засідання сесії призначили на 15:00, воно відбудеться у малій залі броварського виконкому, що на 2-му поверсі по вулиці Гагаріна, 15.

Нагадаємо, що після призначення Олексія Здоровця секретарем його однопартійці оголосили депутата «тушкою». «Свободівця» виключили із лав фракції та партії. Згодом навколо Здоровця відбулися низка скандалів: він тікав із вікна від колишніх колег по партії просто під час сесії, після чого тривалий час не з’являвся на роботі. Нещодавно «свободівці» запідозрили Здоровця в організації замаху на свого лідера Олега Шевчука.