• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

При управлінні освіти Броварської міської ради створюють Громадську раду

Квітень06/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

image25833475Усіх небайдужих представників інститутів громадянського суспільства запрошують до активної участі у створенні Громадської ради при Управлінні освіти та науки м. Бровари. Про це активісти ГО “Броварський народний контроль” закликають у фейсбук-групі “Бровари”. Установчі збори по формуванню складу Громадської ради призначені на 11 травня 2015 року. Нині триває набір бажаючих взяти броварську освіту під громадський контроль. Дедлайн подачі заявок – 1 травня.

Як сказано у повідомленні “Народного контролю”, щоб взяти участь в установчих зборах необхідно подати заяву та додати наступне:
– рішення керівника інституту громадянського суспільства (громадські організації, громадські формування, ЗМІ) про Ваше делегування для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
– Ваша біографічна довідка;
– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, яку Ви представляєте;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства, яку Ви представляєте протягом останніх двох років.

Шановні! Якщо Ви живете у Броварах та найближчим часом не збираєтесь звідси виїжджати, якщо Вам небайдуже які процеси відбуваються у нашій освіті, якщо Ви актині та ініціативні – запрошуємо до нашої команди! Заява подається на ім’я керівника ініціативної групи – Спичак М.Д., а її реєстрація відбувається за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, управління освіти і науки Броварської міської ради (приймальня, четвертий поверх).
Дата проведення установчих зборів – 11.05.2015 року о 10:00 за адресою: вул. Гагаріна, 18, 3 поверх (актова зала).
По усіх виниклих питаннях звертайтесь за телефоном: 063-168-93-00

Також про майбутнє створення Громадської ради сказано на сайті броварського управління освіти.

Відповідно до Наказу управління освіти і науки Броварської міської ради №80 від 30.03.15 “Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при управлінні освіти і науки Броварської міської ради” до складу ініціативної групи увійшли:

Керівник групи – Спичак М.Д. (головний спеціаліст відділу загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти Броварської міської ради) за згодою
Члени групи:
Лещик Н.В. (методист інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України) за згодою
Яремчук Р.Л. (представник ГО «Броварський народний контроль) за згодою
Романенко І.Ю. (представник ГО «Асоціація батьків м. Бровари») за згодою

В документі також наказано:

Керівнику ініціативної групи – Спичак М.Д. – розмістити на сайті управління інформацію про формування громадської ради при управлінні освіти і науки Броварської міської ради.

Керівнику та членам ініціативної групи забезпечити прийом заяв від громадян про їх участь в установчих зборах громадської ради.

Робочій групі у місячний термін з моменту написання наказу розробити та затвердити в установленому чинним законодавством порядку проекту «Положення про громадську раду при управлінні освіти і науки Броварської міської ради».