• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Приватна охорона в броварських лікарнях відтепер стереже від дебоширів

Грудень06/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У дитячій і дорослій лікарнях спокій медиків і пацієнтів тепер берегтимуть працівники приватної служби охорони «Комкон». Договір про це уклали на грудень 2016 року. Однак, в лікарні сподіваються, що охорона працюватиме й у подальшому. Про таке нашим журналістам розповів Валентин Багнюк, головний лікар Броварської центральної районної лікарні.

Як зазначив медик, у будні дні всього працюватимуть 4 охоронців – по 2 на дитячу і дорослу лікарню. Але вночі, у святкові та вихідні дні задля оперативного реагування до них також долучатиметься автопатруль із іще 2 працівниками.

Раніше траплялися численні випадки за участю неадекватних хворих або їхніх родичів, розповідає Валентин Багнюк. Медикам погрожували та навіть били їх. В лікарні трощили вікна, виламували двері. А за останній тиждень, коли працює охорона, вже вдалося запобігти декільком протиправним діям відвідувачів. Зі слів головного лікаря, проблема була нагальна, а вже зараз медикам стало спокійніше працювати.

За інформацією Валентина Багнюка, кошти на таку послугу виділені із міського бюджету. Раніше між 4 охоронними фірмами був проведений «міні-тендер». Найкращу ціну запропонували в «КомКоні». Водночас, скільки саме коштуватимуть такі послуги, наразі чиновники не повідомляють.

Із компанією уклали договір на цей місяць, вказує Валентин Багнюк. Головний лікар сподівається, що приватна охорона працюватиме в медзакладах і в подальшому – у 2017 році.