• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Річниця пострілу Запорожця та суд над свободівцями

Вересень09/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

10 вересня у місті Бровари відбудеться чергове засідання суду у справі броварських свободівців Олега Шевчука, Руслана Ткаченка та Миколи Смірнова. В цей день проти хлопців, яким загрожує два-три роки ув’язнення, будуть свідчити міліціонери – фактично єдині свідки у справі.

Під час засідання біля суду буде проходити акція на підтримку побратимів й своєрідне відзначення річниці пострілу Віталія Запорожця – народного месника, який рік тому звільнив село Семиполки від знущань покидька в погонах. Бажаючі матимуть нагоду постріляти по мішенях ;) Можна приходити з своєю зброєю, яка не несе загрозу життю людини.

Акція розпочнеться о 12:00 за адресою м. Бровари, вул. Воз’єднання, 1 Броварський міжрайоннний суд.

 • avatar
  Марія
  9 років тому

  Навіщо ви дратуєте людей? Зараз і так важкий час. Люди стріляють не тільки в міліціонерів, а і в один одного: брат в брата, син в батька. Чому Ви не замислюєтесь, а що далі? Чому ви не замислюютесь, що у вбитого міліціонера залишився неповнолітній син, який ніколи нематиме змогу отримати підтримку батька при вирішенні життєво важливих моментів. Для чого Ви дратуєте народ????

  • avatar
   Olexandr Slobodyan
   9 років тому

   Той мусор сам вибрав собі шлях. Треба було бути нормальною людиною і жив би досі. Це я вас кажу як юрист. В Броварах дуже багато “мусора” в погонах.

   • avatar
    UaHecate
    9 років тому

    К сожалению не только в Броварах…..
    И раньше быдла хватало, а с тех пор как зек стал гарантом Конституции и Главнокомандующим вооруженных сил – говорить уже не о чем. Далее дело техники – одна… две аттестации и в органах остались только “емуподобные”.

    • avatar
     Марія
     9 років тому

     Чому Ви вважаєте працівників міліції “мусором”? Ви не Бог, тому судити чиїсь вчинки не маєте ніякого права. Я думаю, що він та його рідні вже покарані. Ми всі ТАМ будемо. В Біблії сказано: ” не суди, да не судимий будеш”, тому шановне панство робіть висновки, а не збирайте земні гріхи. Адже коли Ви звертаєтесь до правохоронних органів, хоча і без віри та надії отримати допомогу, то Вам же ніхто не говорить, що Ви крадій, розбійник чи навіть вбивця, якщо, наприклад, у Вас такий сусід, чи не дай Боже рідна людина. Ми всі будемо відповідати десь ТАМ, а ще гірше десь тут наші діти. Звичайно шкода і ту і іншусторону, але ми можемо в даній ситуації робити належні висновки та не допускати подібних ситуацій в своїх родинах. Не робіть самих себе злими на весь світ та всіх оточуючих!

     • avatar
      Andriy Kachor
      9 років тому

      Тому що працівники міліції перестали захищати людей від злочинців, а самі перетвориились на злочинців, переслідуючи, катуючи, гвалтуючи та вбиваючи невинних людей. Почитайте новини, поспілкуйтесь з людьми і ви переконаєтесь, як чому і як суспільство ставиться сьогодні до міліції.

     • avatar
      UaHecate
      9 років тому

      Да, человек – не Бог, но инструмент в его руках!

  • avatar
   Oleg Tertyshnik
   9 років тому

   Та йолки-дрова, а чому той батько його навчив-би ?!!Як він свої “життєво важкі” моменти вирішував за допомогою такого “наставника” міг вирішити, Ви над цим не задумались ? Може й на краще, що такий покидьок не буде виховувати дітей та не навчатиме знущанню над іншими…