• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Родини знедолених і бійців АТО можуть отримати грошову допомогу

Липень06/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, родинам поранених і загиблих в АТО військовослужбовців, а також інших бійців, які проходять там службу, передбачена матеріальна допомога. Про це повідомив депутат і член комісії з надання адресної матеріальної допомоги та інших видів соціальної допомоги сім’ям Київської області Олексій Дорошенко.

Як зазначив обранець, не всім відомо, що вони мають право на отримання такої підтримки. Так, починаючи з 2017 року, сім’ям військовослужбовців буде виплачуватися сума:

  • учасників АТО – 3200 грн.;
  • поранених бійців у зоні проведення АТО – максимум 22 400 грн.;
  • загиблих у зоні проведення АТО – максимум 80 000 грн.;
  • військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення АТО на контрактній основі з 2017 року – максимум 12 800 грн.

Окрім того, родинам із дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, виплачуватиметься матеріальна допомога у розмірі до 32 000 грн. Але в окремих випадках – максимум 48 000 грн.

Олексій Дорошенко вказує, що для отримання коштів необхідно звернутися до служби у справах дітей та сім’ї за місцем проживання з наступним пакетом документів:

  • заява на ім’я виконуючого обов’язки начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА Лосєва Володимира Опанасовича;
  • копії паспорту чи іншого виданого державним органом документу;
  • індивідуальний податковий номер;
  • номер особистого рахунку та виписка з рахунку з реквізитами банківської установи.

Як зазначає член колегіального органу, комісія з надання адресної матеріальної допомоги та інших видів соціальної допомоги після тривалої перерви нещодавно відновила свою роботу. Тепер вони щосереди розглядають подані документи.

У Броварах служба у справах дітей та сім’ї розміщена за адресою: вул. Гагаріна, буд. 18, каб. 313. Начальниця служби – Теплюк Лариса Миколаївна (тел.: 6-57-86), завідувачка сектору у справах сім’ї – Маліборська Євгенія Василівна (тел.: 6-10-50), завідувач сектору у справах дітей – Скоробогатько Юрій Петрович (тел.: 4-61-85). Отримати консультацію можна за телефоном громадської приймальні Олексія Дорошенка (тел.: 097-014-23-20).