• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Сапожко має піти разом з Януковичем

Лютий22/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

21 сесія_6Позиція Сапожка, що він просто три місяці намагався бути поза політикою і прагнув забезпечити в місті стабільність, не витримує жодної критики. Його вихід з Партії регіонів стався надто пізно. Залишати лави кривавої партії, коли лік загиблим ведеться на десятки, – це не прояв мужності чи гідності. Це кон’юнктурництво та боягузтво. І, чесно кажучи, мені соромно за такого мера. Наше місто варте кращого.

Три місяці броварська влада утримувалась від висловлення підтримки Майдану. Усі спроби опозиціонерів та громадськості спонукати Сапожка та депутатів міськради засудити режим Януковича провалились. На сесіях це питання не те що не розглядалось, його відмовлялись навіть включити до порядку денного. Броварська міська рада усіма можливими способами уникала висловлення своєї позиції – і все це було нами зафіксовано та вже найближчим часом буде оприлюднено, з поіменним списком тих депутатів, які брали в цьому участь.

Броварська влада банально вичікувала. У той час, як по всій країні органи місцевого самоврядування переходили на бік Народу, Бровари зберігали нейтралітет. Точніше, міська рада та міський голова. Бо звичайні броварчани вже давно зробили свій вибір і з першої ж ночі 21 листопада вони були на Майдані. Однак, на моє переконання, нейтралітет Сапожка та депутатів був недопустимий. Бо це не було питання політики. Як показали події останніх трьох днів – це було питання життя та смерті. Якби всі або майже всі місцеві ради країни підтримали Майдан, режим Януковича впав би без таких численних жертв. Тому кожен, хто вичікував і придивлявся, куди схиляться шальки терезів, на шальки насправді поставив людські життя. Кожне місто, кожен мер, кожен депутат місцевої ради, яка “зберігала нейтралітет”, відповідальні за ці смерті. Бо кожен з них і вони всі разом могли зупинити цей кровожерливий режим – своєю позицією. Але не зробили цього…

І тепер кожен з них має понести за це відповідальність. Позиція мера міста не може настільки відрізнятись від позиції його мешканців, як у нашому місті. Коли тисячі броварчан їздять на Майдан, передають ліки, теплі речі, гроші, робити вигляд, що справа мера – лише забезпечити стабільність в місті, а все інше його не обходить, неприпустимо. Міський голова – це не лише локальний господарник. Це представник представник інтересів та прагнень громади. І якщо люди хочуть жити у країні без Януковича (читай: без корупції, без “Сім’ї”, без продажних суддів та бездіяльної міліції, без хамства чиновників), то він не може говорити, що все це просто політика. Це реальне повсякдення кожного броварчанина, котрий уже давно не почувається безпечно та захищено у своїй країні та місті: підприємців позбавляють можливості розвиватись через численні хабарі та штрафи, службовців принижують низькими зарплатами, а вони у свою чергу принижують тих, кому мають служити – звичайних громадян.

Наше право на самореалізацію та розвиток на своїй Батьківщині забрав не хтось невідомий та абстрактний. Це посиленими темпами останні чотири роки робила одна конкретна партія. І кожен, хто був членом цього “клубу влади” відповідальний за ті безчинства, через які й виник Майдан. Кожен. Адже членство у цьому “клубі” давало право на беззаконня та свавілля, право утискати права інших та нехтувати інтересами громадян. Право на відверто та неприховано корупцію. І вихід з цієї партії через “кровопролиття” зовсім не означає вихід з тотальної корупційної системи. Більше того, це не знімає відповідальності за всі ті дії, які власник партквитка, зробив, будучи Владою. І особливо це стосується Сапожка. Його заява про вихід з Партії регіонів не означає, що він перестане робити те, що забирає майбутнє та розвиток у нашого міста.

Кожен раз, коли броварська земля переходила у приватні руки за безцінь або взагалі безкоштовно, у Броварів забирався один збудований дитсадок, одна заасфальтована вулиця, одна відремонтована багатоповерхівка. Кожен недоречно і незаконно  встановлений кіоск забирав красу і затишок нашого міста. Кожен підприємець, який був змушений платити хабар за дозвіл чи якесь рішення, позбавлявся можливості покращити якість своїх послуг чи товарів. І ймовірність, що після виходу міського голови з Партії регіонів, все це зміниться, вкрай мізерна. Бо це справді не питання політики. Це справа совісті й честі, а вони не посвідчуються жодним партійним квитком. І від здачі квитка не з’являться.

Я хочу жити у новій країні і місті – де влада здійснюється геть за іншими принципами, ніж дотепер. У реальності, де слова “відкритість”, “прозорість”, “законність” не імітуються. Тому я переконана, що Сапожко має піти разом з Януковичем. Адже він – уособлення режиму свавілля чиновників та безправ’я громадян у Броварах. І це не питання формального членства у якійсь партії. Те, що робилось під його керівництвом, не змивається складанням партквитка. Це взагалі не змивається. І цьому немає місця у новій реальності, за яку зараз бореться вся країна.  А боремось ми не за якісь політичні бренди, ми боремось за цінності. Цінності, які у нашому місті місцева влада уже давно зневажає. І тому вона має бути змінена.

 • avatar
  яна ивасик
  9 років тому

  Не вам вирішувати має піти Сапожко чи ні! Нагадаю, в нашому місті близько 100 тис мешканців, які на виборах проголосували за Ігоря Васильовича! Отже він є законним мером!

  • avatar
   rain
   9 років тому

   На цьому ” законному ” мерові кримінальних статей начіплялося як на собаці бліх .
   Це дійсно , нікуди він не піде , а сяде на лаву підсудних .
   Так що жало своє сховай і вмикай мізки . Якщо є .

   • avatar
    яна ивасик
    9 років тому

    Конкретно шановний, конкретно..назви, які саме кримінальні справи?або не виступає у ролі брехливої шавки…

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     За Сапожка проголосувало всього 11 397 виборців. Це всього 11 % від 100 000 населення. А що думають решта 89 %?
     Я колись готувала цю аналітику, почитайте, вам буде цікаво – http://brovary.wordpress.com/2011/08/30/%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0/

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      Аліно, ви щойно підтвердили, що вибори мера були законними, якими залишаються і на цей час. А
      Сапожко законно представляє місцеву владу. Вимагаючи його відставки, ви зруйнуєте орган життєдіяльності міста. А далі – за справу візьметься криміналітет, а це – хаос, мародерство, погроми, убивства. Ви цього домагаєтеся?! Ваші активісти не контролюватимуть (можливо, що і зараз вже не контролюють) ситуацію у місті.
      Вы как младенцы в джунглях.
      Ви не розумієте, не усвідомлюєте, серйозність трагедії, того, щО відбувається і до чого все котиться. Затямте, що відповідальність у Броварах за подальшу ескалацію конфлікту та його трагічні наслідки лежить особисто на вас,
      на тих, хто зараз руйнує залишки миру і стабільності у місті.

     • avatar
      VoValdo
      9 років тому

      Ольга, ви або наївна або не розумієте самі,що відбувається в країні.Сапожко до останнього підтримував злочинний режим!
      “…ви зруйнуєте орган життєдіяльності міста…”???! Та цей орган давно не функціонує так як потрібно. Народна рада якраз і може взяти на себе тимчасове керівництво містом до виборів!

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      Ви написали: “Та цей орган давно не функціонує так як потрібно”
      А ви хоч розумієте, що таке система управління 100-тисячним містом?
      Так звана народна рада. якщо дорветься до ресурсів міста, у першу чергу роздерибанить все, що під руку попадеться.
      Так звана народна рада нагадує домовой комитет со Швондером во главе.
      “Опять общее собрание сделали, Филипп Филлиппыч” – “Опять!… Ну теперь пропал наш Калабуховский дом! Вначале каждый день пение, затем в сортирах замерзнут трубы, потом лопнет котел в паровом отоплении….”

 • avatar
  яна ивасик
  9 років тому

  А ви, Аліна, вмієте тільки писати свої брехливі, жалюгідні статейки!!!

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

  Umbrella побойтесь Бога!

  • avatar
   rain
   9 років тому

   Все гаразд , нехай шипить .
   Своїм же ядом і отрується . Слова мають звичку повертатися назад і бити дуже боляче . Це її карма , сама її носить , сама і наповнює лайном .
   Карма не зникає , а передається по чоловічій лініїї до старшого сина .
   Українці мудрий народ , тому наша мова чиста без сварливих слів .
   Слава Україні .

   • avatar
    Umbrella
    9 років тому

    Бога я боюсь, повірте! І пишу правду на відміну від вас…ви так і не назвали, які кримінальні справи відкриті на мера! Немає, що сказати? Так?
    P.s. Ми тут висловлюємо свою думку, а не зачіпаємо дітей.. Так що, шановний rain, пообережніше зі словечками стосовно особистого, бо відповісте….

 • avatar
  Олег Олейник
  9 років тому

  “Його заява про вихід з Партії регіонів не означає, що він перестане робити те, що забирає майбутнє та розвиток у нашого міста.”

  Таких заяв написано по Україні багато. Таких заяв написано і в Верховній Раді не мало! І ті що їх писали – зараз голосують за нові і скасування старих законів! Можливо спочатку треба було іх теж відлучити? Ажде вони “уособлення режиму свавілля чиновників та безправ’я громадян” України…

  Хотілось би почути Вашу Аліно думку з цього приводу? Чи Ви борець тільки нашого міста? Чи можливо така правильна ідея у всій Україні спала тільки Вам на думку?
  Я не відстоюю права Сапожка. Я не відношусь до його прихильників, навіть скоріше навпаки, але я в першу чергу хочу стабільності а не одночасного хаосу в кожному місті. У Вас на сьогоднішній день окрім схеми роботи більше немає нічого. Доведіть до кінця те, що ви почали в країні, а потім маючи “команду” вирішуйте питання на місцях. Поки що ваша команда нагадує “лебедя, рака та щуку”…

  • avatar
   Ольга
   9 років тому

   Шановний пане Олеже!
   Якщо місто залишиться без голови, воно залишиться без влади. А тоді – прощавай стабільність! У гіршому випадку – броварчан чекає мародерство та грабунки. Це потрібно розуміти. і не допустити щоб невідомі молодчики залякуванням та погрозами заставили Сапожка написати заяву3 про звільнення

 • avatar
  Татьяна
  9 років тому

  Кого вы видите мэром нашего замечательного города? Ответы типа кого угодно, только не Сапожко, не катят! Пожалуйста, конкретно фамилию!

 • avatar
  Я за правду
  9 років тому

  Давайте проверим соответствие задекларированных доходов наших чиновников, в том числе и Сапожко их реальному материальному положению, подготовим ему ряд вопросов по принятым и подписанным им решений и пусть ответят на вопросы народа. Если они честные им нечего бояться. А люди пусть решат оставим мы такого мера или нет

 • avatar
  Я за правду
  9 років тому

  Самая большая проблема всей нашей власти – это коррупция, и для того чтобы новая власть работала нормально на благо людей, а не своего кармана все их действия, доходы и имущество должны быть прозрачными для народа. При любой новой власти надо создавать антикоррупционный комитет и заставлять их отчитываться перед людьми за каждое своё действие.

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Не треба бризкати слиною та давити на емоції. Суть подібних звинувачень на адресу Сапожка можна охарактеризувати класикою: “Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать!”

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Нет! Они будут в этом участвовать!

 • avatar
  Я за правду
  9 років тому

  И факты из прошлого:Депутат городского совета Броваров Дмитрий Ратников выступил с заявлением о том, что нынешнее временное руководство города занимается активной спекуляцией землей. По его словам, к этому процессу причастны и.о. мэра Игорь Сапожко, глава фракции БЮТ Игорь Трощенко, глава земельной комиссии горсовета Сергей Пиддубняк, а также зам мэра по строительству Владимир Руденко, сообщает нам. Как заявил Дмитрий Ратников, на последней сессии городского совета Броваров на 8 подставных лиц (большинство из которых даже не являются жителями Броваров) было разделено и переведено под застройку около 14 гектар земли сельскохозяйственного назначения. Рыночная стоимость данных участков может достигать пяти миллионов долларов. В то же время, по словам депутата, простым горожанам, которые стоят в очереди на землю, городская власть отказала в праве получения законных 10 соток, под предлогом отсутствия свободных участков.
  В другом случае, согласно решению городского совета, из 90 земельных участков по 10 соток жители Броваров получили только 10%, то есть 9 участков. Остальные отошли жителям Киева, Обухова, Черниговской и даже Ивано-Франковской области. Вместе с тем, по словам Дмитрия Ратникова, несмотря на его многочисленные обращения, городская прокуратура не принимает никаких мер, как бы не замечая признаков коррупции. “Когда руководитель самой большой фракции местного совета является одновременно самым крупным бизнесменом-застройщиком этого города, и на протяжении нескольких лет становится крупнейшим землевладельцем города – разве здесь нет признаков коррупции?” – сказал депутат.

 • avatar
  Павел Апаев
  9 років тому

  Смотрим на оффсайте броварского совета. Офіційне звернення Броварського міського голови до громади міста

  26.02.2014

  Шановні броварчани!

  Зараз я хочу покласти край чуткам та спекуляціям навколо так званого «самоусунення» Броварського міського голови під час важких подій у країні та закликам про моє «відсторонення» від виконання обов’язків мера.

  Вчора у присутності кількох тисяч представників місцевої громади відбулося відкрите засідання Броварської міської ради, на якій було вирішено дуже важливе питання для подальшої життєдіяльності нашого міста.

  За довіру міському голові проголосувала абсолютна більшість як депутатів, так і представників нашої громади.

  Це велика честь для мене! Я дуже пишаюся Вашою підтримкою, шановні, бо вона вказує на правильність обраних мною пріоритетів. Доля нашого міста та його мешканців має бути понад будь-які політичні цілі та ідеали. Я завжди був, є та залишусь як то кажуть «господарником». Для мене щоденна ранкова нарада з комунальними службами важливіша за будь-який брифінг в кулуарах Верховної Ради чи Кабміна. А подяка за тепло в міських оселях – дорожча за найвищу державну нагороду.

  Але насамперед Ваша підтримка, шановні, це величезна відповідальність за сьогодення та майбутнє Броварів. Міській голова – це перша особа з якої спитають і про пенсії, і про дороги, і навіть про ціни в магазинах. Особливо у цій складній ситуації, в якій ми опинилися. Я відповідально заявляю – я буду долати всі перешкоди, які заважатимуть нашому добробуту. Я зроблю все, що в моїх силах аби захистити Бровари від руїни. Я благатиму Бога надати мені стільки сил та натхнення, скільки цього потребує ситуація. І нехай Господь допомагає всім нам!

  З повагою, Ігор Сапожко

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   ))))))Все больше сомневаюсь в вашей адекватности!!! Скажите еще посмотреть официальные заявления пшонки, захарченка, януковича))))