• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Як у Броварах для Азарова дорогу ремонтували

Січень19/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

В рамках відзначення 10-ої річниці Закону України “Про ОСББ” Прем’єр-Міністр України Микола Азаров вирішив здійснити робочі візити до різних ОСББ, поспілкуватися з головами об’єднань, розпитати про проблеми.

Потрапило в поле зору Прем’єра і ОСББ “Шевченко 4-А” в місті Бровари.
26.11.2011р., напередодні візиту Азарова, до ОСББ приїхали Захаров Станіслав Григорович – представник Мінрегіону, директор Департаменту проектного управління та енергоефективності у сфері життєзабезпечення та Голубовський Григорій Павлович – заступник броварського міського голови з питань ЖКГ.

Представникам міської влади вихвалятися було, м’яко кажучи, нічим: голова ОСББ поскаржився, що проблем багато, а підтримки від міста – майже ніякої: дах будинку протікає, на під’їзді до будинку постійно стоїть велика калюжа, а в самій дорозі – кілька дірок.
Варто зазначити, що дірки в асфальті були великі, але неглибокі: машини стрибали, але з проїздом проблем не було.

За результатами огляду ОСББ було вирішено: ОСББ “Шевченко 4-А” може стати одним із ОСББ, які відвідає Прем’єр-Міністр в ході свого робочого візиту 29 листопада 2011 року

Пан Голубовський оглянув будинок, прибудинкову територію, пофотографував дірки в асфальті і поїхав. А вже через 2 дні – 28.11.2011р. біля будинку почала кипіти робота: працівники КП “Служба замовника” заходилися ремонтувати дорогу. Дірки в асфальті були поглиблені, їм надали правильну геометричну (прямокутну) форму і засипали в них подрібнені залишки асфальтобетонної суміші.

Мешканці будинку спочатку зраділи – ще б пак: дорогу нарешті відремонтували, дірки залатали!
Але, як виявилось, радіти довелось недовго. Вже через тиждень, після першого ж дощу, суміш, якою засипали дірки, почала вимиватися, а через місяць від дорожніх “латок” майже нічого не залишилось! Натомість мешканцям залишились величезні дірки в асфальті (до 10см глибиною та до 1,5м у діаметрі)!
На даний момент проїхати до будинку майже не можливо, автомобілістам постійно доводиться маневрувати між прірвами у асфальтному покритті:

Мешканцями будинку було складено схему розташування дірок та направлено запит до броварського міського голови з проханням надати пояснення стосовно того, ким і навіщо було здійснено такий “ремонт”.

У своїй відповіді пан Сапожко пояснив, що згідно ДБН В.2.3-7:2007 укладання асфальтобетонних сумішей потрібно проводити весною або влітку, але КП “Служба замовника”, яка є балансоутримувачем даної дороги, вирішила провести поточний ремонт асфальтного покриття.
Чому це потрібно було робити так терміново, в кінці листопада, міський голова не пояснив. Не згадував він і про запланований візит Миколи Азарова, за день до якого терміново проводився даний “псевдо-ремонт”.

Ми продовжуємо слідкувати за тим, як же закінчиться дана історія. А мешканці ОСББ “Шевченко 4-А” продовжують маневрувати між величезними дірками і не можуть зрозуміти: це дійсно невдала спроба влади зробити щось гарне чи вишукана помста мешканцям за занадто активну громадянську позицію?

P.S. До ОСББ “Шевченко 4-А” Прем’єр-Міністр в той день так і не доїхав, натомість зустрівся з представниками об’єднань співвласників у іншому ОСББ міста Києва