• Сьогодні: Понеділок, Серпень 20, 2018

Сапожко взяв відпустку до 9 березня і написав статтю в “Браму”

Березень06/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Сапожко2Ігор Сапожко – у відпустці. Міський голова в непростий для Броварів час не з’явився на чергове засідання сесії 27 лютого, а вже 28-го, у п’ятницю, пішов у відпустку – на один день.  Після вихідних мер вирішив не виходити на роботу ще майже тиждень – з 3 по 8 березня. Обидві відпустки – за власний рахунок. Відтак, появи Сапожка слід очікувати, ймовірно, на офіційних заходах, приурочених до 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка. 

Як відомо, 27 лютого мала відбутись чергова сесія міської ради, однак Ігор Сапожко та більшість депутатів проігнорували засідання. Чому мер не прийшов на роботу, намагались з’ясувати опозиційні депутати, направивши до виконкому офіційний запит. Відповідь на нього опинилась у розпорядження редакції “МПЗ”. У документі зазначається, що Сапожко “не був відсутній на роботі” 26 та 27 лютого. Де був присутній міський голова Броварів не повідомляється.

Відповідь про 26-28 лютого

Також “МПЗ”  володіє копіями розпоряджень, де мер відправляє у відпустку сам себе. Функції міського голови на час своєї відсутності Сапожко доручив виконувати заступнику Василю Андрєєву.

Розпорядження про відпустку 28 лютого

Розпорядження про відпустку 3-8 березня

Слід зазначити, що 6 березня після тривалої паузи знову “заговорила” комунальна газета “Броварська панорама”. В номері на першій шпальті опубліковано велику статтю авторства Сапожка, де він звинувачує преставників Народної Ради в захопленні адмінбудівель, триманні заручників, блокуванні роботи міськради з метою “зробити рейдерський захват влади в місті”.

стаття Сапожко

Також міський голова пише, що представники Народної Ради, нібито, погрожують йому фізичною розправою, підпалом машини та будинку. Про те, чи звертався міський голова з заявою до міліції не зазначається. Однак 3 березня громадські активісти помітили у виконкомі Сапожка в супроводі озброєної охорони. Сек’юріті мера представились членами Варти Майдану.

В тій же статті Сапожко виправдовується перед броварчанами за співпрацю “зі злочинним режимом”, мовляв, в опозиції до влади Януковича неможливо було б побудувати поліклініку, відремонтувати “Купаву” тощо.

Нагадуємо, що відремонтований за бюджетні кошти басейн так і не запрацював. Після ремонту, що тривав 7 років,”Купаву”  відкрили на 1 день у січні ще за прем’єрства Азарова. Екс-очільник уряду особисто був на відкритті. Після того басейн закрили на невизначений термін. Директором “Купави”, як відомо, є дружина міського депутата-регіонала Сергія Федоренка – Тетяна Федоренко.

Наприкінці публікації, Сапожко зазначив, що не слід “починати нову сторінку історії […] з навішування ярликів”, вочевидь, маючи на увазі те, що його звинувачують у причетності до режиму Януковича. Також міський голова попросив підтримки в громади.